کد خبر: 286987 A

ایلنا: عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: در اصلاح هندسی معابر شهر و همچنین در حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اقدامات خوبی انجام گرفته است.

به گزارش خبرنگار  ایلنا از ساری، علی‌اکبر زلیکانی شامگاه یکشنبه در یکصد و بیست و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری که با حضور اعضای شورای شهر و شهردار آمل برگزار شد، اظهار کرد: نگاه ما به مازندران نگاه کلان‌شهری است.
 
وی افزود: شهر آمل و ساری از لحاظ فرهنگ  نکات مشترک خوبی دارند و دوشادوش هم در طول تاریخ افتخارات خوبی را برای استان کسب کردند.
 
عضو شورای اسلامی شهر ساری به پتاسیل‌های موجود در این دو شهر اشاره کرد و گفت: با تعامل و همفکری و نگاه اقتصادی و فرهنگی می‌توان گام‌های مؤثری را در جهت توسعه شهری برداشت.
 
وی نداشتن منابع درآمدی را یکی از چالش‌های مهم استان نام برد و افزود: باید تمهیداتی در جهت ایحاد منابع درآمدی به ویژه پروژه‌های پایدار در استان اتخاذ شود.
 
زلیکانی با بیان اینکه طرح جامع ترافیک در دستور کار قرار گرفت و تا پایان سال به اتمام می‌رسد، اظهار کرد: در اصلاح هندسی معابر و همچنین در حوزه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اقدامات خوبی انجام گرفته است.
 
رئیس کمسیون فنی و عمرانی در ادامه به هدایت آب‌های سطحی در شهر ساری اشاره کرد و بیان کرد: با هدایت آب‌های سطحی  مشکلات بسیاری از نقاط بحرانی  مرکز استان برطرف شد.
 
زلیکانی اظهار کرد: استان مازندران با دارا بودن موهبات الهی نسبت به شهرهای کویری از سرانه فضای سبز کمتری برخوردار است با توجه به شرایط موجود در تجهیز فضای سبز و پارک‌ها اقدامات مؤثری انجام گرفته است.
 
عضو شورای اسلامی شهر ساری به ظرفیت و پتاسیل موجود در استان از قبیل رودخانه تجن اشاره کرد و گفت: شهرداری ساری توانست با کمک و همکاری شورای اسلامی و شهروندان فضای تفریحی مناسبی در حاشیه رودخانه تجن به وجود آورد .
 
وی تاکید کرد باید از پروژه‌های عمرانی با پیوست اشتغالزایی بهره گرفت  و از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال استفاده کرد.
ایجاد اشتغال ترافیک ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر