کد خبر: 284715 A

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دردیدار با امام جمعه کاشان

ایلنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کاشان در زمینه خدمات پزشکی قدمت طولانی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان ، سید حسن قاضی زاده هاشمی چهارشنبه شب در دیدار با نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان  اظهارکرد: مردم منطقه کاشان و آران وبیدگل خدمات زیادی در دوران جنگ و انقلاب ارائه داده‌اند و هرکاری که برای این مردم انجام می‌شود باز هم حق مطلب اداء نشده است.

وی خاطر نشان کرد: در سی سال و اندی که از انقلاب می‌گذرد تلاش‌های زیادی در حوزه سلامت به ویژه در یک سال آخر توسط دولت در مناطق محروم ارائه شده است.

وزیر بهداشت، با بیان اینکه سلامت در دولت تدبیر و امید جزء اولویت است افزود: زیرساخت‌ها در این زمینه مشکل دارد.

قاضی زاده تصریح کرد: اگر چه قدمت کار خیر در شهرستان کاشان به صد سال می‌رسد، کاشان نیز از این قاعده مستثنی نیست و عدالت در زیرساخت‌ها وجود نداشته است.

وی با اشاره به نیاز 1400 تخت بیمارستانی در کاشان اظهار کرد: در حال حاضر 900 تخت بیمارستانی در کاشان وجود دارد که برخی از آنها 70 الی 80 سال قدمت داشته و نیز تأسیسات بیمارستان فرسوده است.

وزیر بهداشت تاکید کرد: دولت با توجه به مسئولیت‌های مختلف و کاهش قیمت نفت با محدودیت منابع روبروست و نمی‌تواند غیر از خدمات جاری فعالیت بیشتری در حوزه سلامت ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه متمولین شهر کاشان متدین هستند اذعان داشت: منطقه کاشان ظرفیت خوب خیرین را دارد و برنامه‌ریزی و تدبیر هدایت خیرین برعهده دانشگاه است.

قاضی زاده هاشمی، درمان و آموزش پزشکی در پایان از کارکنان و فعالان عرصه سلامت تقدیر و تشکر به عمل آورد.

امام جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر