کد خبر: 283901 A

آیت الله محمدی تاکندی:

ایلنا: آیت الله محمدی تاکندی، نماینده سابق مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: برای تحقق شعار همدلی و همزبانی نیازمند حفظ وحدت و انسجام نیروها، مسئولان و مردم هستیم چون قدرت و موفقیت در همدلی است.

به گزارش ایلنا، به نقل از  روابط عمومی استانداری قزوین؛ آیت الله تاکندی در همایش تدبیر و امید در سایه همدلی و همزبانی که عصر دیروز به مناسبت سالروز ۲۴ خرداد ماه با حضور حجت الاسلام شوشتری رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور و استاندار قزوین در سالن تربیت معلم شهید رجایی قزوین برگزار شد، افزود: انقلابی که به رهبری امام راحل به پیروزی رسید امروز توانسته در سایر کشورهای جهان نیز الگوی مردم مظلوم باشد و قیام و تحول ملت‌ها را علیه ظلم و ستم محقق کند.

وی افزود: در انتخابات ۲۴ خرداد ماه وقتی برخی بزرگان رد صلاحیت شدند شاید کسی تصور نمی‌کرد مشارکت گسترده‌ای صورت گیرد اما خدا خواست و برخی بزرگان نیز مانند آقای عارف همراهی کردند تا دکتر روحانی بر مسند قوه مجریه قرار گیرد.

نماینده سابق مردم استان در مجلس خبرگان رهبری یادآورشد: وحدت و انسجام ملی رمز موفقیت کشور است و اگر در کنار هم باشیم قادر خواهیم بود بر مشکلات پیروز شده و در مسیر درست حرکت کنیم.

تاکندی تصریح کرد: از هم جدا نشوید تاآسیب نبینید و اگر یک روز که راست سر کار است چپ ها را کنار بگذارد که این کار را کردند و روزی که چپ و اصلاح طلب در مسند است کاری کند که اصولگرایان را کنار بگذارد راه به جایی نخواهیم برد.

وی اضافه کرد: هنوز کارهای زیادی داریم که باید انجام دهیم تا از مشکلات عبور کنیم و اگر قرار باشد هر کس ساز خود را بزند کار به سرانجام نمی رسد.

وی گفت: شعار همدلی و همزبانی را باید در عمل حفظ کنیم و حال که مردم با رای ۱۸ میلیونی خود کسی را برای اداره کشور برگزیدند باید از این فرصت استفاده کنیم و همراه دولت باشیم تا رئیس جمهور بتواند مشکلات را حل کند.

این مدرس حوزه تصریح کرد: مهمترین وظیفه مسئولان خدمت به مردم است و شما مسئولان باید برای خدمت از یکدیگر سبقت بگیرید نه آنکه کار مردم را رها کنید و بی تفاوت باشید.

آیت الله تاکندی اظهار کرد: باید چپ و راست در کنار یکدیگر قرار گیرد تا انقلاب آسیب نبیند.

وی افزود: چرا عده ای اجازه نمی دهند مذاکرات صورت گیرد و با برداشتن تحریمها گره برخی مشکلات باز شود در حالی که این مذاکرات با نظارت رهبری صورت می گیرد و همه ما تابع ولایت هستیم و باید حامی فرزندان کشور باشیم تا کار به سرانجام برسد.

 

آیت الله تاکندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر