کد خبر: 283825 A

تاکید رئیس حزب کارگزارن گیلان به مدیران استان؛

ایلنا: رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گیلان با تاکید بر لزوم اعتماد به جوانان، گفت: باید از ظرفیت مشاوران جوان بهره گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، عبدالرضا بی‌آزار در جشن دومین سالگرد پیروزی دولت تدبیر و امید، اظهار کرد: ۲۴ خرداد روزی است که آرامش و امنیت در کشور حاکم شد و پس از ۸ سال این کشور که دارای منابع سرشار انسانی است، به نقطه اوج توسعه خود رسید.

وی با بیان اینکه برای  ارزشیابی دولت باید دو حالت عادی و خاص را در نظر گرفت، افزود: دکتر روحانی در حالت خاص پیروز انتخابات شد.

بی‌آزار با اشاره به اینکه دولت یازدهم وارث تورم بالای۴۵ درصد به همراه رکود بود، بیان کرد: وقوع تورم و رکود بطور همزمان در جامعه به ندرت اتفاق می‌افتد.

وی احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را از جمله اقدامات بزرگ و عاقلانه دولت تدبیر و امید دانست و گفت: تیم اقتصادی دولت و در راس آنها دکتر نوبخت تلاشهای فراوانی برای مهار تورم کردند.

رئیس حزب کارگزارن گیلان، سیستم اطلاع‌رسانی دولت را دارای نقص دانست و گفت: این رویه باید اصلاح شود.

وی کاهش و نوسان نرخ دلار و ارز را از دیگر معضلات ایجاد شده در دوران فعالیت دولت گذشته اعلام کرد و افزود: از دیگر چالش‌های آن زمان می‌توان به ارائه برنامه بعد از ۶ ماه از سال اشاره کرد که در نتیجه آن برنامه چهارم و پنجم لطماتی زیادی را متحمل شد.

بی‌آزار ادامه داد: در دولت گذشته دیدیم که با وجود تحقق بیشترین درآمد نفتی، بیشترین چالش به وجود آمد.

وی خاطرنشان کرد: عدم تحقق اشتغال و توسعه پایدار، مشکلات متعددی را در زمینه‌های سیاسی و امنیتی و اجتماعی به وجود خواهد آورد.

رئیس حزب کارگزاران گیلان از تلاش‌های استاندار و معاون سیاسی وی در راستای توسعه گیلان تقدیر کرد و افزود: گیلان تنها استانی است که در آن همه احزاب بطور منسجم در حال فعالیت هستند و ما خواهان تشکیل خانه احزاب در استان هستیم.

وی این اتفاق را مرهون تلاش‌های نماینده عالی دولت در گیلان دانست و تاکید کرد: خواسته ما نشست استاندار با احزاب است و قطعا این اقدام در پیشرفت استان موثر خواهد بود.

بی‌آزار در ادامه بر لزوم راه‌اندازی سازمان عمران و توسعه گیلان و ورود بخش خصوصی در این زمینه تاکید کرد.

وی با تاکید بر لزوم اعتماد به جوانان، گفت: باید از ظرفیت مشاوران جوان بهره گرفت.

بی‌آزار خاطرنشان کرد: همانطور که نظام جمهوری اسلامی در آغاز انقلاب به جوانان اعتماد کرد و نتیجه گرفت، اکنون نیز باید ازجوانان تحصیلکرده استفاده کرد.

رئیس حزب کارگزاران سازندگی گیلان همچنین با بیان اینکه رای مردم حق الناس است، افزود: ایستادگی و پافشاری فرمانداران در حفظ حقوق مردم نکته بسیار مهمی است و باید فرمایشات مقام معظم رهبری نصب العین قرار گیرد.

 

حزب کارگزاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر