کد خبر: 283735 A

رییس مجمع مشورتی توسعه استان فارس:

ایلنا: رییس مجمع مشورتی توسعه فارس گفت: درحال حاضر با وجود تمام تنگ‌نظری‌ها و فتنه‌انگیزی‌ها علیه دولت شاهد رویش‌های جدید دراطراف آن هستیم.

به گزارش خبرنگارایلنا از شیراز، جوادجمشیدی ظهر امروزیکشنبه درمراسم بزرگداشت 24 خرداد افزود: فضای کشور پیش از روحانی به گونه‌ای بود که دلهای مردم به بواسطه تصمیمات نادرست و برخی عملکردهای ناروا درحوزه‌های مختلف فرهنگی،اقتصادی،سیاسی و اجتماعی درطول 8 سال پیش از او رو به پژمرده شدن نهاده بود.

عضو ارشد مجمع مشورتی توسعه استان‌‎های کشور،  با اشاره به دوران پیش از روحانی گفت:  در این دوره آمارهای غلط رشته امید را از زندگی مردم کوچه و بازار گسسته بود. توهین به مقام والای شهروندان، ادبیات غالب در میان دولت‌مردان شده بود.

وی افزود: امروز، پس از بیست و چهار ماه گرچه دلواپسان خاموش در آن 8 سال همچون ادوارگذشته ناجوانمردانه بر دولت و عملکرد او می‌تازند، اما مظلومیت روحانی باعث شده است تا او تنها نباشد.

جمشیدی بیان کرد: عملکرد قابل دفاع دولت یازدهم در حوزه‌های مختلف که بارها  به تایید مقام معظم رهبری رسیده است، گرچه جایی برای بهانه‌گیری مخالفان دولت باقی نگذاشته است، اما مخالفان آسایش و امنیت مردم، بی‌مهابا بر دولت می‌تازند، تا شاید خاطرات تلخ آن هشت سالی را که خساراتش بی شباهت به خسارات دوران جنگ تحمیلی نبود را از اذهان مردم پاک کنند.

وی ادامه داد: این در حالی است که این عده از این موضوع غافل هستند که  به لطف الهی و راهنمایی‌های دلسوزانه رهبر فرزانه انقلاب ، کشور اینک در مسیر رشد و توسعه و درمدار عقلانیت و تدبیر قرارگرفته است. مسیری که بررسی عملکرد آن حکایت ازآن دارد که برخلاف ادعای  عده‌ای خاص، دولت تمام توجه‌اش را به مسائل خارجی معطوف نکرده است.

جمشیدی، با بیان اینکه باز شدن فضای نقد در جامعه و دانشگاه ارمغان دولتی است که برای تفکر جامعه‌ساز جوان ارزش قایل است افزود: جوانانی که درست 10 سال پیش بخاطر وجود اندک نشانه‌هایی از جنبش دانشجویی در وجودشان از تحصیل محروم می‌شدند،امروز مورد توجه ویژه دولت هستند.

رییس مجمع مشورتی توسعه استان فارس به بخش دیگری از عملکرد دولت روحانی اشاره کرد و افزود: در دولت یازدهم  نگاه متعصبانه و منقبض به مسایل فرهنگی جای خود را  به نگاهی کارشناسانه با استفاده از تعالیم والای اسلامی داده است.

وی ادامه داد: تورم سرسام آور ویران کننده در جامعه جای خود را به ثبات و امید در بازار داده است و مهمتر ازهمه اینکه خیانت و اختلاس جای خود را به امانتداری و خدمت داده است.

جمشیدی با اشاره به طی شدن نیمی از عمر دولت یازدهم گفت: درحال حاضر با وجود تمام تنگ‌نظری‌ها و فتنه‌انگیزی‌ها علیه دولت شاهد رویش‌های جدید  دراطراف آن هستیم. رویش‌هایی که امید بوجود آمدن وحدتی مثال زدنی در جامعه پویای ایران را نوید می‌دهد.

24 خرداد-مجمع مشورتی توسعه استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر