کد خبر: 283626 A

ایلنا: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز ثبت نام شرکت‌های تعاونی استان در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتردر استان خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، اسماعیل خلیلی با اشاره به آغاز ثبت‌نام شرکت‌های تعاونی  در دهمین جشنواره تعاونی‌های برتر کشور گفت: تعاون‌گران استان البرز می‌توانند تا 31خرداد‌ماه امسال با مراجعه به نشانی اینترنتی ww.taavonibartar.ir برای شرکت در دهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر ثبت‌نام کنند.

 مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان البرز دهمین جشنواره تعاونی برتر را از نظر فرایند انتخاب نسبت به سال گذشته دارای تفاوت‌هایی دانست و افزود: ‌ویژگی‌های اقتصادی و مالی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، کمک به توسعه منطقه‌ای، کمک به افزایش رفاه عمومی و توسعه عدالت اجتماعی و ارزآوری ۵ محور مهم انتخاب تعاونی‌های برتر در دهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر امسال است.

خلیلی تصریح کرد: داوطلبان باید پس از ثبت نام اولیه در سایت، اطلاعات مربوط به شاخص عمومی و اختصاصی را در فرم مربوطه تکمیل و به همراه مستندات به صورت  حضوری به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه و تحویل دهند.

وی خاطرنشان کرد: تعاونی های استان برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی ثبت نام در جشنواره مذکور می توانند به واحد آموزش ،ترویج و تحقیقات تعاون در اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان و ادارات تابعه در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

گفتنی است: جشنواره تعاونی های برتر هر ساله در شهریور ماه و همزمان با هفته تعاون برگزار می‌شود.

استان البرز تعاونی های برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر