کد خبر: 283613 A

در مسابقات جهانی ورزش های کارگری صورت پذیرفت:

ایلنا: رئیس اداره ورزشی و فرهنگی کارگران استان البرز از کسب سه مدال طلای جهانی در رشته‌های فوتبال و دومیدانی توسط ورزشکاران کارگر البرزی خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز، خلیل عبدالهی، افزود: مجتبی فشی و عباس پور رمضان، فوتبالیست‌های کارگری استان، به همراه تیم ملی فوتبال کارگران کشور، مقام اول جهانی را کسب کردده  و خانم سهیلا نادری در ماده 1500 متر و 800 متر زنان در تیم ملی دومیدانی کارگران حائز  دو مدال طلای جهان شد.

رئیس اداره فرهنگی و ورزشی کارگران استان البرز بیان کرد: در این دوره از بازی‌های جهانی ورزش کارگری، تیم‌هایی از 30 کشور در رشته‌های دو و میدانی، فوتبال، مینی فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس، پینگ پنگ، شنا، کشتی، جودو، والیبال ساحلی، تنیس ساحلی، کشتی فرنگی و ساحلی و شطرنج به مصاف یکدیگر رفتند.

عبدالهی، بازی‌های جهانی  ورزش کارگری را  یک رویداد بین المللی مهم در ورزش کارگری جهان خواند و گفت:  این بازی‌های جهانی هر دو سال یک بار و اغلب به صورت فستیوال برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در این مسابقات از ورزشکاران حرفه‌ای و قهرمانان جهانی نبوده  بلکه کارگران علاقه‌مند به ورزش از سراسر جهان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

کاروان اعزامی ورزش کارگری ایران با 47 ورزشکار مرد و 16 ورزشکار زن در رشته‌های والیبال‌ساحلی‌آقایان،‌ والیبال‌سالنی‌بانوان،‌ فوتبال، دوومیدانی آقایان، دوومیدانی بانوان، کشتی فرنگی و ساحلی و جودو به این مسابقات اعزام شده‌اند.

مسابقات جهانی ورزش های كارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر