کد خبر: 274406 A

رئیس اداره راه و شهرسازی کهگیلویه:

رئیس اداره راه و شهرسازی کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد، از آماده بودن ۴۰۰ واحد مسکن مهر در این شهرستان خبرداد.

علی اصغر تارم در گفت‌و‌گو اختصاصی با ایلنا از یاسوج گفت: ۴۰۰ واحد مسکن مهر دهدشت آماده واگذاری به متقاضیان است اما امکان این واگذاری هم اکنون از سوی اداره راه و شهرسازی کهگیلویه وجود ندارد. 

وی مهم‌ترین دلیل واگذار نشدن این واحد‌ها به متقاضیان را نبود اعتبارات لازم برای محوطه سازی‌ها و خدمات شهری عنوان و اظهارداشت: متاسفانه در چندساله اخیر اعتبار یارانه‌ای برای محوطه سازی و خدمات شهری به واحدهای مسکن مهر دهدشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد تخصیص داده نشده است. 

رئیس اداره راه و شهرسازی کهگیلویه افزود: حدود ۲۸ پیمانکار در پروزه مسکن مهر دهدشت فعالیت داشته اما اکنون تنها هشت پیمانکار آن درحال فعالیت هستند. 

تارم افزود: متاسفانه نبود اعتبارات سبب شده که سایر پیمانکاران فعالیتی در این پروژه نداشته باشند و در این بین نیز مشکلاتی داریم. 

وی تعداد واحدهای مسکن مهر تحویل داده شده در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه را ۱۵۰ واحد برشمرد و یادآورشد: ۳۶۲ واحد دیگر نیز بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

رئیس اداره راه و شهرسازی کهگیلویه گفت: استقبال خوبی از خرید واحدهای مسکن مهر دهدشت وجود دارد و البته اگر مشکلات کنونی این واحد‌ها رفع شود مشکلی در زمینه استقرار متقاضیان در این واحد‌ها نداریم.

مسکن مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر