کد خبر: 274363 A

امام جمعه کرمانشاه:

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: شکوفایی اقتصاد کشور و نیز رفع نیازهای مهم و کلیدی در حوزه اقتصاد را باید مرهون فداکاری و تلاش بی مانند کارگران دانست

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر است و همین قشر هستند که چرخ های اقتصادی کشور را می چرخانند.

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: شکوفایی اقتصاد کشور و نیز رفع نیازهای مهم و کلیدی در حوزه اقتصاد را باید مرهون فداکاری و تلاش بی مانند کارگران دانست.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در ادامه به دیدار کارگران و کارفرمایان با رهبر معظم انقلاب اشاره داشت و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار مهمترین کار و وظیفه این قشر عظیم از جامعه را تلاش برای تقویت بنیه اقتصادی کشور دانسته اند.

آیت الله علما بیان داشت: ایران کشوری ثروتمند است و ذخایر طبیعی و معدنی آن به میزانی است که اگر هر کسی در موقعیت خویش، به وظیفه اش به درستی عمل کند، روز به روز شاهد شکوفایی اقتصاد این کشور خواهیم بود.

وی تاکید کرد: امروز بیکاری در کرمانشاه به مشکل جدی تبدیل شده است، لذا مسئولان و مردم باید به پتانسیل های فراوان این استان همانند کشاورزی توجه بیشتری داشته باشند تا وضعیت بهتر شود.

اقتصاد اقتصاد کشور ایران جامعه نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر