کد خبر: 274362 A

امام جمعه برزک :

امام جمعه برزک گفت: عده‌ای خودخواه و از خدا بی‌خبر با تهیه و تولید جنس تقلبی و فروش اسانس به جای گلاب ضمن تسخیر بازارهای داخلی امنیت شغلی این مناطق را تهدید می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «حجه الاسلام محمد حسن حلاجی مفرد» امام جمعه برزک در خطبه‌های این هفته نماز جمعه برزک با اشاره به میلاد مولد کعبه حضرت علی (ع) گفت: آنچه که ما از ایمان، دانش، علم و... امیر المومنین می‌دانیم همچون سو سو ی ستاره ایست در مقابل کهکشان عظیم و آنچه که می‌تواند معرفت ما را نسبت به مولایمان بیشتر نماید تقوی است و خوشحالیم که ما در میان میلیارد‌ها انسان، شیعه امام علی (ع) شدیم و امید ما شیعیان به مولایمان حضرت علی (ع) است و باید هر روز این امید را با تقوا و عمل صالح و برآورده نمودن انتظارات آن حضرت تقویت نماییم.

امام جمعه برزک در ادامه، خطاهای شغلی برخی از افراد را تهدیدی برای امنیت منطقه برشمرد و گفت: عده‌ای خودخواه و از خدا بی‌خبر با تهیه و تولید جنس تقلبی و فروش اسانس به جای گلاب ضمن تسخیر بازرهای داخلی امنیت شغلی این مناطق را تهدید می‌کنند.

حجه الاسلام حلاجی مفرد با خطاب قرار دادن مسوولین گفت چرا مسوولین شهرستان کاشان این موضوع را به صورت جدی پی گیری نمی‌کنند، گل وگلاب کاشان نباید به عاقبت فرش دستباف کاشان تبدیل شود.

امام جمعه برزک ضمن درخواست از مردم جهت شناسایی افراد متخلف و نحوه برخورد با خلافکاران در قالب امر به معروف و نهی از منکر، خطاب به مسوولین بهداشت، انتظامی، قضایی، و سیاسی شهرستان کاشان گفت شما مسوولین در برابر امنیت شغلی مردم مسوول هستید و باید جلو افراد متخلف را به صورت جدی بگیرید تا نگرانی مردم منطقه برطرف شود.

ایشان در ادامه با توجه به حضور حجه الاسلام و المسلمی صالحیان مسوول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در نماز جمعه برزک گفت: از برکات شهر برزک همین بس که از هفته بعد از برگزاری نماز جمعه در تهران در اول انقلاب، شهر ولایتی برزک نیز شاهد برپایی نماز جمعه به امامت حضرت آیت الله موسوی بوده و تا کنون نیز مردم از برکات اینجایگاه عبادی سیاسی استفاده می‌کنند.

امام جمعه برزک با اشاره به سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم گفت: معلم باید ضمن عشق ورزیدن به کار خود اول جایگاه خود را خوب شناخته و قدر خود را بداند تا بتواند در اینجایگاه، معلم خوبی برای پرورش استعداد‌ها و آینده سازان جامعه باشد.

حجه الاسلام و المسلمین حلاجی مفرد با اشاره به روز کار و کارگر نیز گفت: در آموزه‌های دینی اسلام، کارگر بودن یک ارزش است و اگر کارگران به هدف پیشرفت کشور تلاش کنند ارزش این کار دو چندان می‌شود.

ایشان در پایان به اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع کارگران گفت: امید واریم مردم و مسوولین توجه بیشتری به مصرف کالاهای داخلی و عدم مصرف کالاهای خارجی بکنند.

 

 
امر به معروف و نهی از منکر کار و کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر