کد خبر: 274272 A

فرماندار کاشان

فرماندار کاشان گفت: هرچند افزایش حقوق کارگران درسال جدید بیش از نرخ تورم است ولی باید طوری در تعرفه‌ها و مصوبات عمل کنیم که هزینه روزمره زندگی کارگران و مردم گران نشود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان «ابوالفضل صدرائیه» در مراسم تجلیل ازکارگران و کار آفرینان نمونه شهرستان کاشان، استقلال و عزت جمهوری اسلامی ایران در مسیر سازندگی کشور را حاصل تلاش کارگران دانست و اظهار داشت: کارگران همانطور که در دوران دفاع مقدس با ایستادن پای آرمانهای نظام ایثار و فداکاری کردند در تولید داخلی درجهت عدم وابستگی نیز نقش اساسی را داشتند. 

دستاوردهای ارزنده مذاکرات هسته‌ای حاصل تلاش کارگران است

فرماندار کاشان گفت: دستاوردهای ارزنده فرزندان ملت در مسیر مذاکرات هسته‌ای حاصل تلاش و کوشش کارگران کشورمان است. 

صدرائیه، موفقیت درعرصه کاروتلاش درهر نظامی را در رعایت سه مثلث کارگر، کار فرما و دولت دانست و اظهارداشت: اساس موفقیت مدیران براساس تاکیدات مقام معظم رهبری دراقتصاد مقاومتی درون زا و نگاه به صادرات سرمایه نیروی انسانی است. 

امنیت در ایجاد اشتغال از الزامات مدیران است

وی امنیت در ایجاد اشتغال را از الزامات مدیران دانست و اظهار داشت: افزایش حقوق کارگران بیش ازنرخ تورم درسال جدید نشان ازتوجه دولت تدبیر و امید به جامعه کارگری است. 

وی ازکاشان به عنوان یک شهرستان کارگری که از ۷ هزار سال پیش صنعت و تمدن بشری در آن شکل گرفت نام برد و یاد آورشد: درحال حاضر نیز بیش ازدوسوم معیشت جمعیت کاشان از حوزه کارگری تامین می‌شود. 

وی با تاکید بر رعایت همدلی و هم‌زبانی در بین مدیران تصریح کرد: با توجه به اینکه مردم نظاره‌گر کار مدیران است و در همه جا ثابت کردند که همدلی وهم‌زبانی با دولت دارند، لذا این همدلی و هم‌زبانی باید دربین مدیران کاشانی و استانی تبلور دیگری در تامین معیشت کارگران داشته باشد. 

تحقق اشتغال در سایه رشد اقتصادی است

صدرائیه تحقق اشتغال را درسایه رشد اقتصادی دانست وگفت: تا زمانی که در مملکت رشد اقتصادی نباشد بحث اشتغال معنایی ندارد. 

فرماندار کاشان، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای جامعه کارگری کاشان گفت: با توجه به اینکه کارگران کاشانی دردوران دفاع مقدس به اتکا کارگران ریسندگی کاشان نمره قبولی خوبی را آوردند وظیفه مسئولین استانی و کشوری است که درحال حاضر نیز در رفع مشکلات این عزیزان تلاش کنند.

هفته کارگر استان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر