کد خبر: 274145 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلفات انرژی هم اکنون در این استان ۲۲ درصد و خسارت ریالی آن معادل ۳۳۰ میلیارد ریال است.

داود راهزادی به ایلنا در یاسوج افزود: متاسفانه درصد تلفات انرژی کنونی در کهگیلویه و بویراحمد ۲۲ درصد که درصد بالایی بوده و می‌بایست تمامی تلاش‌ها برای کاهش این درصد بکار گرفته شود. 

وی با بیان اینکه هم اکنون اقداماتی برای کاهش درصد تلفات انرژی در کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است، اظهارداشت: تبدیل شبکه‌های سیمی به کابل، جمع آوری انشعابات غیرمجاز، تسریع در نصب کنتورهای موردنیاز مشترکان در حوزه‌های مختلف و اجرای نظارت‌های دقیق و بیشتر از مهم‌ترین برنامه‌ها برای کاهش تلفات انرژی در این استان است. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش خواهیم نمود تا پایان شش ماهه اول امسال درصد تلفات انرژی در این استان حدود ۱۰ درصد کاهش یابد و البته در این مسیر نیازمند همراهی همگان هستیم. 

راهزادی افزود: همراهی دستگاههای دولتی، شرکت‌های خدماتی، رسانه‌ها و مشترکان خانگی، صنعتی، تجاری و کشاورزی با شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد باهدف کاهش درصد تلفات انرژی بسیار ضروری است.

انرژی برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر