کد خبر: 272451 A

مدیرعامل شرکت ایران تایر:

مدیرعامل شرکت ایران تایر گفت: به زودی کارخانه لاستیک سازی ایران تایر در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب ساخته خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی زاگرس، امیر صادقی گفت: به زودی کارخانه لاستیک سازی ایران تایر در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب ساخته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ایران تایر افزود: زمین طرح لاستیک سازی در منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد(زاگرس) به مساحت ۵۰ هکتار در نظر گرفته شده و مقدمات تامین آب، برق و گاز طرح در دست اجراست.

وی با بیان اینکه طرح اولیه به سازمان صنعت معدن و تجارت استان تقدیم شده و منتظر اخذ مجوزهای لازم هستیم، افزود: با صندوق توسعه ملی نیز هماهنگی‌ها را انجام داده‌ایم تا به محض رفع تحریمها با شرکت‌های بین المللی وارد مذاکره شویم و تجهیزات و دانش فنی روز دنیا را در این کارخانه راه اندازی کنیم .

صادقی گفت: در فاز اول کارخانه ۵۰ هزار تن تایرهای بایاس و رادیال سواری و تری‌آل استیل کامیونی تولید خواهد شد و  در مرحله اول حدود یک هزار به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد و در مرحله بعد با افزایش ۲۰ تا ۳۰ هزار تنی ظرفیت اشتغال مستقیم طرح به 1500 نفر خواهد رسید .

مدیرعامل شرکت ایران تایر گفت: این طرح با سرمایه‌گذاری ۶۰۰ میلیارد تومان با همکاری شرکت ایران تایر و مشارکت شرکت پایا گستر سینا  اجرایی خواهد شد و با توجه به آورده ۱۵ تا ۲۰ درصدی، دانش فنی و نیروهای متخصص برای راه اندازی  به جذب تسهیلات استانی و کشوری و حمایت مدیران استان نیازمندیم.

لاستیک سازی منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر