کد خبر: 272417 A

معاون اشتغال کمیته امداد استان اصفهان خبر داد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: این کمیته سال گذشته بیش از تعهد خود به ایجاد طرح‌های خوداشتغالی پرداخته و توانست اجرای ۶ هزار و ۷۷۳ طرح را محقق کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حسن ملکوتی‌خواه پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح‌های ایجاد شده حوزه اشتغال و خودکفایی، اظهار داشت: تعهد استان اصفهان در جهت اجرای طرح‌های کارانگیزی در سال گذشته یک‌هزار و ۴۰۰ طرح به مبلغ ۳۹ میلیارد و ۲۵۸ میلیون ریال بود که ۷۳۱ طرح به مبلغ ۱۹ میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال تحقق یافته است.

وی میزان رشد در تعداد طرح‌های کارانگیزی را ۵۲ درصد و درصد رشد در اعتبارات هزینه شده را ۴۹ درصد اعلام کرد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان افزود: در جهت ایجاد طرح‌های توان‌افزایی تعهد کمیته امداد استان در سال گذشته ۲ هزار طرح به مبلغ ۱۰۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال بوده که تعداد یک‌هزار و ۵۲۵ طرح با اعتبار ۶۶ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال تحقق یافته است.

به گفته وی، در این بخش نیز از نظر تعدادی ۷۶ درصد و از لحاظ مبلغ ۶۴ درصد از تعهدات کمیته امداد محقق شده است.

ملکوتی‌خواه با اشاره به اجرای طرح‌های خوداشتغالی تصریح کرد: در اجرای طرح‌های خوداشتغالی نیز تعهد استان اصفهان در سال گذشته تعداد ۶ هزار و ۱۰۰ طرح به مبلغ ۱۲۴ میلیارد و ۷۵۱ میلیون تومان بوده است.

وی اضافه کرد: در این مدت تعداد ۶ هزار و ۷۷۳ طرح به مبلغ ۷۶۴ میلیارد و ۵۶۲ میلیون ریال تحقق یافته که از لحاظ تعداد ۱۱۱ درصد و از لحاظ مبلغ ۶۱ درصد از تعهدات محقق شده است.

کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر