کد خبر: 272388 A

مدیرکل حفاظت محیط زیست اصفهان:

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: قرار شد امسال چاه‌های غیرمجاز که در بستر زاینده‌رود حفر شده، پر شود و با عوامل آن برخورد قانونی شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی محیط زیست اصفهان، حمید ظهرابی در مراسم روز جهانی زمین‌پاک در پارک ملی کلاه قاضی اصفهان اظهار داشت: همه انسان‌ها باید در حفظ، حراست و پاک‌سازی زمینی که این روزها وضعیت خوبی ندارد، تلاش کنند.

وی با قدردانی از حضور دوستداران محیط زیست و تشکل‌های زیست محیطی در این پاک‌سازی افزود: جلسه شورای حفاظت از آب استان اصفهان به ریاست استاندار اصفهان تشکیل شد و تصمیم‌های جدی و خوبی در این روز گرفته شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان بیان کرد: قرار شد امسال چاه‌های غیرمجاز که در بستر زاینده‌رود حفر شده، پر شود و با عوامل آن برخورد قانونی شود.

معاون فنی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به شعار روز زمین‌پاک با حفاظت از آب و خاک گفت: افراد غیر‌مسئول در این منطقه پلاستیک و مواد زائد رها کرده که به طور نمادین با پاک‌سازی این منطقه کمک کوچکی به حفظ محیط زیست شد.

جمعیت طبیعت یاران، زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست و اعضای هیئت کوهنوردی از جمله تشکل‌های زیست محیطی بودند که در این پاک‌سازی حضوری فعال داشتند.

روز جهانی زمین‌پاک در ایران با شعار زمین‌پاک با حفاظت از آب و خاک دوم اردیبهشت برگزار شد.

 

حفاظت از محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر