کد خبر: 270027 A

با مشارکت‌های مردمی محقق شد:

رئیس اداره آبفای شهرصائین قلعه گفت: هم اکنون در شهر صائین قلعه بیش از ۵ هزار انشعاب وجود دارد که طی سال گذشته ۷۲ فقره از انشعابات غیرمجاز شناسایی شده و به انشعاب مجاز تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، ستار شهیدی، رئیس اداره آبفای شهرصائین قلعه امروز، دوشنبه با اشاره به تولید بیش از یک میلیون و ۱۸۳ هزار متر مکعب آب شرب در سال ۹۳ افزود: از این میزان تولید بیش از ۸۹۸ هزار متر مکعب آب شرب توسط شهروندان مصرف و حدود ۲۴ درصد نیز به علت فرسودگی شبکه و تاسیسات به هدر می‌رود.

مدیرامور آبفای شهرصائین قلعه به اهم اقدامات صورت گرفته در سال گذشته اشاره و تصریح کرد: ۲۳ فقره استانداردسازی انشعابات، ۸ مورد بالا آوردن کنتور، ۱۸۷ مورد تعویض کنتور خراب، ۲۳ مورد تعویض انشعابات پوسیده، ۱۴۰فقره اصلاح شبکه و توسعه یک هزار و ۵۱۰ متر از شبکه، از جمله اقدامات صورت گرفته در سال ۹۳ در اداره آبفای صائین قلعه می‌باشد.

شهیدی ازفروش ۱۹۲ فقره انشعاب آب به متقاضیان خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون در شهر صائین قلعه بیش از ۵ هزار انشعاب وجود دارد که طی سال گذشته ۷۲ فقره از انشعابات غیرمجاز شناسایی شده و به انشعاب مجاز تبدیل شده است.

شایان ذکر است شهر صائین قلعه در ۶۵ کیلومتری مرکز زنجان واقع شده است.

شرکت آب و فاضلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر