کد خبر: 263656 A

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان خبر داد؛

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان از جابه جایی حدود 368 هزار و 790 نفر مسافر نوروزی با وسایل نقلیه عمومی شامل اتوبوس، مینی‌بوس و سواری از پایانه‌های گیلان خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، ناصر آل‌محمدی ظهر امروز در نشست حمل و نقل و پایانه‌های گیلان با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی همکاران این نهاد در واحد حمل و نقل جاده‌ای در ایام نوروز اظهار کرد: مسافران و گردشگران زیادی در نوروز امسال با وسایل نقلیه عمومی گیلان جابه جا شدند.

وی بیان کرد: در نوروز امسال 368 هزار و 790 نفر مسافر با وسایل نقلیه عمومی شامل اتوبوس، مینی‌بوس و سواری از پایانه‌های گیلان جابه‌جا شدند.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان با تصریح بر اینکه در حدود 49 هزار و 138 سرویس از پایانه‌های گیلان به مقاصد مورد نظر در داخل و خارج از این استان اعزام شدند، افزود: 136 هزار و 585 نفر با اتوبوس، 91 هزار و 850 نفر با مینی‌بوس جابه‌جا شدند.

وی خاطر نشان کرد: 140 هزار و 355 نفر نیز با وسایل نقلیه عمومی سواری به مقاصد درون و برون استانی جابه جا شدند.

آل محمدی، بیشترین جابه‌جایی آمار مسافران با ناوگان عمومی گیلان  با 31 هزار و 89 نفر مسافر با 3 هزار و 324 دستگاه وسیله نقلیه عمومی را مربوط به 15 فروردین ماه جاری اعلام کرد.

به گفته وی، بیشترین جابه‌جایی مسافران نوروزی با ناوگان عمومی مربوط به شهرستان‌های رشت، آستانه‌اشرفیه و لاهیجان بوده است.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان اشاره کرد: در نوروز امسال بالغ بر 71 هزار نفر از مسافران نوروزی بلیت خود را به صورت پیش‌فروش اینترنتی و حضوری تهیه کردند.

اتوبوس ایام نوروز جاده حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های شبانه روزی مسافران نوروز وسایل نقلیه وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر