کد خبر: 263538 A

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی خبر داد:

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی، از راهیابی فیلم کوتاه «۵ دقیقه تا پایان» و انیمیشن «باور» به تهیه کنندگی حوزه هنری استان به بخش مسابقه جشنواره ملی فیلم کوتاه «سماء» خبر داد.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، حسن میلانی گفت: فیلم کوتاه «۵ دقیقه تا پایان» و انیمیشن «باور» به ترتیب توسط علیرضا سلمانپور و امیر واحدی کارگردانی شده‌اند.

وی ادامه داد: فیلم‌های فوق به بخش مسابقه جشنواره ملی فیلم کوتاه سماء که توسط موسسه شهید آوینی برگزار می‌شود، راه یافته‌اند.

رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: فیلم کوتاه «۵ دقیقه تا پایان» در موضوع کودکان بی‌دفاع غزه که در برابر رژیم غاصب اسرائیل مظلوم واقع شده‌اند، بوده و انیمیشن «باور» نیز با موضوع دفاع مقدس و شهدای گمنام می‌باشند.

میلانی افزود: نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سماء» با موضوع سبک زندگی ایرانی و اسلامی همزمان با بیست و دومین سالگرد شهادت سید مرتضی آوینی از تاریخ ۲۲ تا ۲۷ فروردین ماه در تهران برگزار می‌شود.

گفتنی است، جشنواره فیلم کوتاه «سماء» یک رویداد تخصصی در حوزه فیلم کوتاه است که با موضوع سبک زندگی ایرانی – اسلامی در حوزه اخلاق و رفتار انسانی برگزار می‌شود.

اخلاق استان آذربایجان شرقی انیمیشن جشنواره فیلم کوتاه دفاع مقدس سبک زندگی سید مرتضی آوینی غزه کودکان فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر