کد خبر: 263535 A

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی:

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی و بندهای ۹ گانه سند تدبیر و توسعه بخش کشاورزی با همدلی و هم‌زبانی همه همکاران و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی امکان پذیر است.

به گزارش ایلنا، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، کریم مهری، امروز در مراسم صبحگاه و دیدار نوروزی با کارکنان، مدیران سازمان و ادارات تابعه در محل نمازخانه سازمان، با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۴ توسط مقام معظم رهبری به عنوان «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» تاکید کرد: وظیفه اصلی و رسالت عمده این سازمان، اجرا کردن منویات مقام معظم رهبری در بعد اقتصاد مقاومتی است که یکی از مولفه‌های آن ایجاد و ترویج همدلی و هم‌زبانی در راستای تحقق سند تدبیر توسعه و اقتصاد مقاومتی است.

وی، با اشاره به انجام مذاکرات هسته‌ای و تقدیر و تشکر از پایبندی ریاست جمهوری بر عهدشان با مردم گفت: پیروزی بزرگ و ارزشمند تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در برابر قدرت‌های زورگو و سلطه‌جوی دنیا در سایه وحدت داخلی و روشنگری‌های مقام معظم رهبری بوجود آمده و روزنه‌های امید به زندگی و پیشرفت را در دل تک تک آحاد ملت گشود.

آذربایجان شرقی استقلال اقتصاد مقاومتی ایران بخش کشاورزی خانواده ریاست جمهوری کشاورزی مقام معظم رهبری منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر