کد خبر: 263509 A

نماینده ولی فقیه کاشان:

نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: پذیرش فعالیت‌های مسالمت‌ آمیز انرژی هسته‌ای ایرا ن از سوی امریکا و کشورهای غربی در توافق اخیر، یک دستاورد و پیروزی بزرگ محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، « آیت الله عبدالنبی نمازی »، در دیدار با مسئولان ادارات و نهادهای دولتی شهرستان کاشان درحسینیه علی اکبر (ع) این شهر، افزود: با توافق هسته‌ای لوزان سوئیس، امریکا بعد از 12 سال  و 6 قطعنامه علیه ایران در شورای امنیت،  فعالیت‌های مسالمت آمیز هسته‌ای کشورمان را پذیرفت.

امام جمعه کاشان، قدرت برنامه‌ریزی ، زمان شناسی  و آینده‌نگری را از مؤلفه‌های موفقیت مدیریت دانست و گفت: در مکتب اسلامی، مدیران باید روزانه کار خود را محاسبه کنند.

 وی، زمان شناسی و برنامه‌ریزی را رمز موفقیت مدیران دانست و گفت : مدیر زمان شناس باید نقاط ضعف، قوت، آسیب‌ها، موانع و مشکلات پیش روی  خود را بشناسد.

نمازی، با اشاره به اینکه در عرصه اقتصادی کشور، باید مدیریت جهادی بکارگرفته شود،گفت: ملتی که فرهنگش عاشورایی است و 30 روز در سال روزه واجب می‌گیرد، هیچ وقت تسلیم نمی‌شود.

امام جمعه کاشان، شناساندن قرآن، اهل بیت و صدور اسلام به جهانیان را رسالت امروز ملت ایران، دولت و قوای سه گانه دانست.

 عضو خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه کشور را با شعار نمی‌توان اداره کرد گفت  حتی یک خانواده کوچک  را با شعار نمی‌توان اداره کرد، بلکه باید با عمل کشور و خانواده را باید مدیریت کرد .

 وی، به داوری عملکرد مدیران توسط مردم اشاره کرد و بیان کرد: به مدیران شهرستان کاشان پیشنهاد می‌کنم با  تشکیل کارگروه‌هایی، فرازهای رهبری در زمینه‌های اقتصادی، علمی، فرهنگی،  فناوری و غیره  تعریف شود.

 وی، به دو انتخابات مهم پیش روی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و یادآورشد: با توجه به اینکه برگزاری و اجرای این دو انتخابات بزرگ به عهده دولت و مردم است، سعی شود که در فضای آلوده برگزار نشود.

عضو خبرگان رهبری، با تاکید بر اینکه مدیران سعی کنند زیاد سخنرانی و مصاحبه نکنند و درحفظ همدلی و انسجام مدیریت شهری کوشا باشند، گفت: اینجانب تاکنون در بیش از 300 خطبه نماز جمعه کاشان علیه کسی صحبت نکرده‌ام.

در ابتدای این دیدار« ابوالفضل صدرائیه » فرماندارشهرستان کاشان، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت یک ساله مدیریت شهری کاشان  و تشکر و قدردانی از هیئت ایرانی در لوزان  سوئیس ، موفقیت هسته‌ای کشورمان را نتیجه استقامت ملت ایران، تلاش‌های خستگی‌ناپذیر تیم هسته‌ای کشورمان و سیاست‌های دولت تدبیر وامید و رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست.

 شایان ذکراست در پایان این مراسم میثاق نامه‌ای در 8 بند قرآئت شد.

ایران خانواده عراق فلسطین لیبی مجلس خبرگان رهبری معاون ولی فقیه هسته ای امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر