کد خبر: 260885 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛عصر امروز درمراسم افتتاح پایگاههای نوروزی امداد و نجات، در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ۶۰۰ نفر از اعضای هلال احمر اصفهان در قالب ۲۵ پایگاه امداد و نجات در نوروز امسال انجام وظیفه می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان ؛محسن مومنی ؛  تصریح کرد: در نوروز امسال  یک هزار و ۱۰۰ نفر از نجاتگران هلال احمر به حالت آماده باش در ۴۳ پایگاه مستقر شدند.

با بیان اینکه در قالب طرح سحاب و سحر از حوادث احتمالی پیشگیری می‌کنیم، ادامه داد: میانگین زمان اطلاع رسانی حادثه به امداد و نجات هلال احمر ۷ دقیقه و ۱۱ ثانیه است و از زمان مطلع شدن ما تا حاضر شدن بر صحنه حادثه به طور تقریبی ۸ دقیقه است.

 وی با بیان اینکه یک هزار و ۷۰۰ نفر از نیروهای هلال احمر از ۲۵ اسفندماه امسال تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۴ برای طرح نوروزی به حالت آماده باش هستند ادامه داد: با طرح ابلاغ شده جمعیت هلال احمر زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  به شکل مستقل اقدامات درمانی را برای مصدومین و حادثه دیدگان جاده‌ای اجرایی می‌کند.

مومنی تاکید کرد: درقالب طرح درمانی هلال احمر؛ امدادگران ما اقدامات درمانی را انجام داده وحتی اجازه انتقال به بیمارستان را نیز دارند. زیرا که سلامتی مصدوم در اولویت است.

همچنین علیرضا سلیمی،معاون داوطلبان هلال احمر استان اصفهان؛ با اشاره به توزیع بیش از۴ هزار و ۵۰۰ سبد کالا به ارزش 5 میلیارد ریال دربین نیازمندان استان اصفهان خبرداد وگفت: علاوه برتوزیع سبد کالا در بین خانواده های نیازمند بن های خرید برای افراد و کودکان نیازمند تهیه شده بود که آنها بر اساس علاقه خود از فروشگاه های تحت قرارداد خرید می‌کردند.

 

  

 

 

 

 

 

جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر