کد خبر: 260758 A

ویژه نوروز 94؛

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، از برگزاری ویژه برنامه های نوروز 94 با عنوان" بهار فاطمی" در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگاران ، اجرای نمایش سوگواری"یاس اما کبود" و ویژه برنامه های عزاداری شهادت حضرت صدیقه کبری(سلام الله علیها) در فرهنگسرای مهر و پارک آیت الله مدنی با حضور کارشناسان مذهبی به مدت 10 شب را از جمله اقدامات فرهنگی این سازمان نام برد.

وی، برپایی نماز جماعت در پارک‌های سطح شهر، نمایشگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی، صنایع دستی و گلاب و عرقیات گیاهی جنب باغ فین و پارک مدنی را از دیگر برنامه‌های فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برشمرد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، همچنین از برگزاری مسابقات، کاشان شناسی و اجرای جشنواره جشن نوروزی با عنوان "جشن های کاشانه" ویژه میهمانان و مسافران نوروزی با حضور هنرمندان مطرح کشور در سالن غیاث الدین جمشید کاشانی و فرهنگسرای مهر در نوروز 94 خبر داد و گفت: ویژه برنامه‌های جشن نوروزی بعد از ایام فاطمیه برگزار می‌شود.

نادعلی تاکید کرد: ویژه برنامه‌های بهار فاطمی نیز هر شب بعد از نماز مغرب و عشا در سالن غیاث الدین جمشید کاشانی وپارک آیت الله مدنی به مدت 10 شب از اول تا 10 نوروز 94 برگزار می‌شود.

 

 
ایام فاطمیه برنامه های فرهنگی شهرداری صنایع دستی عزاداری مسافران نوروزی نوروز کاشان نماز فاطمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر