کد خبر: 260708 A

فرماندار قائم شهر:

فرماندار قائم شهر گفت: در سال 94 همه ادارات قائم شهر باید به سیستم دولت الکترونیک در فرمانداری متصل شوند و ارتباط از این طریق انجام شود تا در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

به گزارش ایلنا از قائم شهر، مهدی محمدی صبح امروز در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه اتفاقات خوبی در حوزه قائم شهر در سال 93 رخ داد اظهار داشت: این اتفاقات مرهون هماهنگی و همکاری مدیران اجرایی و مسئولان است.

وی افزود: فضای مساعدی در شهرستان بوجود آمده و باید از آن به نحو مطلوب استفاده کرد.

فرماندار قائم شهربه وجود آیت الله معلمی در قائم شهر اشاره کرد و وجود وی را نعمت بزرگی برای شهرستان برشمرد.

محمدی با بیان اینکه سلایق و تفکراتی که  به لحاظ سیاسی در مدیران وجود دارد طبیعی است اما باید سعی شود تحت هیچ شرایطی در ارائه خدمات به مردم نگاه سیاسی نداشته باشیم و به گونه با مردم و ارباب رجوع رفتار کنیم که انتظار داریم با ما رفتار شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قائم شهر اظهار داشت: برخورد زیبا و اخلاق نیکو بسیاری از مشکلات را حل می نماید و همه مدیران دستگاههای اجرایی باید این اصل را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

وی از ساماندهی چهارشنبه بازار و پرداخت مطالبات بازنشتگان و کارگران نساجی بعنوان اتفاقات خوب انجام شده در سال 93 نام برد و افزود:گاهی سختی هایی در کار وجود دارد که اگر با هماهنگی و همدلی همراه باشد به شیرینی و حلاوت تبدیل خواهد شد.

محمدی، در بخش دیگر به تلاش اصحاب رسانه در قائم شهر اشاره و تصریح کرد: عملکرد یک ساله اعضای شورای اداری توسط این عزیزان به مردم منعکس می شود و نقش خبرنگاران در جامعه را به خون در بدن تشبیه نمود.

فرماندار قائم شهر اظهار داشت: باید سعی شود نقد منصفانه را بکار برد و از تخریب مدیران و مسئولینی که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمت هستند پرهیز کرد.

وی با بیان اینکه عده ای چشمشان را به روی عملکرد مثبت استاندار مازندران بستند و ناعادلانه به تخریب وی می پردازند باید بدانند اگر هدف توسعه و آبادانی شهر و استان است،  با تخریب همدیگر اتفاقی رخ نمی دهند و کار ناشایستی است.

محمدی اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن سال نو، ستاد تسهیلات سفر در قائم شهر تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ شد و درخواست ما از همه مدیران این است تا با همه توان و ظرفیت خود کمک نمایند.

نماینده عالی دولت در قائم شهر خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا این نگاه که قائم شهر فقط محل تردد است را تغییر دهیم و شهر را محل اسکان و پذیرش مسافر معرفی نماییم.

وی با بیان اینکه انتظار می رود مدیران و اعضای ستاد تسهیلات سفر بصورت جدی به وظایف خود عمل نمایند ادامه داد: باید نگاه ویژه ای در سرویس دهی به مسافرین اعمال کرد.

محمدی تصریح کرد: 116 کلاس درس در قالب 9 مدرسه با امکانات مناسب برای اسکان و پذیرش مهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی آماده پذیرایی است.

وی افزود: در سال 94 همه ادارات قائم شهر باید به سیستم دولت الکترونیک در فرمانداری متصل شوند و ارتباط از این طریق انجام شود تا در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

فرماندار قائم شهر در پایان گفت: 12دیدار مردمی در سال 94 انجام شد که در این دیدارها از 109 مصوبه، 60 مصوبه اجرا و 41 مصوبه در حال پیگیری است.

اخلاق ارائه خدمات به مردم جامعه دولت دولت الکترونیک سال نو ستاد تسهیلات سفر شورای اداری صرفه جویی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر