کد خبر: 260696 A

مدیر عامل آبفار مازندران خبرداد:

اکیپ‌های اتفاقات و کشیک ادارات شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران با امکانات و تجهیزات کامل به منظور خدمات رسانی بهینه‌تر و رفع مشکلات احتمالی در ایام نوروز به صورت شبانه روزی مستقر و آماده‌باش هستند.

به گزارش ایلنا از ساری ، مدیر عامل آبفار استان گفت: هدف اصلی شرکت تامین آب کافی و بهداشتی برای مشترکان است اما وجود برخی مشکلات مانند فرسودگی شبکه‌ها یا کمبود منابع تامین آب موجب می‌شود که گاهی در خدمت‌رسانی  با مشکل مواجه شویم.

 مجید عبدالهی افزود: خوشبختانه در تمام نقاط استان با مشکل آب غیربهداشتی مواجه نیستیم. اما افزایش ساخت‌وساز و توسعه نیافتن زیرساخت‌های لازم سبب افزایش فشار بر شبکه‌های آب‌رسانی در روستاها می‌شود به همین دلیل است که در 6 ماه نخست سال به‌ویژه تعطیلات نوروز و تابستان‌ها روستانشینان مازندران با مشکل کمبود آب آشامیدنی مواجه هستند.

وی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروز و هفته پایانی سال خاطرنشان کرد:در تعطیلات نوروز با توجه به حضور میلیونی مسافران و خوش‌نشینان در روستاها انتظار می‌رود که مصرف بهینه مد نظر مشترکان ...باشد.

مدیر عامل آبفار مازندران در پایان این گفتگو  با اعلام آماده باش سراسری اکیپ های سیار و ثابت با تجهیز امکانات در سطح استان اظهار داشت: اکیپهای اتفاقات به همراه تانکر‌های آبرسانی و کشیک ادارات مربوطه به صورت شبانه‌روزی از 25 اسفند تا 15 فروردین در تمام شهرستان‌های استان برای رفع مشکلات احتمالی و خدمت‌رسانی مستقر هستند.

آماده باش ایام نوروز تعطیلات نوروز خدمات رسانی شبانه روزی شرکت آب و فاضلاب مد مسافران مشکلات ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر