کد خبر: 257986 A

‌با حضور معاون سیاسی وزارت کشور

بوستان و مسجد آیت‌الله کمالوند خرم‌آباد با حضور معاون سیاسی وزیر کشور، استاندار لرستان و نماینده ولی‌فقیه در استان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، شب گذشته  بوستان و مسجد آیت‌الله کمالوند خرم‌آباد با حضور محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور، استاندار لرستان و نماینده ولی‌فقیه در استان و جمعی دیگر از مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.  

شهردار خرم‌آباد در این‌باره بیان کرد: شهر خرم‌آباد به دلیل اینکه در مسیر شاه‌راه جنوب به شمال است، نیاز به یک تفرجگاه در ورودی شهر دارد که ساخت این مجموعه از سال 93 آغاز و امروز در کمتر از شش ماه از آغاز ساخت آن شاهد بهره‌برداری از آن هستیم.

عیدی بیرانوند گفت: از استاندار تقاضا داریم در خصوص واگذاری 5 هکتار زمین در کنار این مجموعه برای ساخت یک سایت تفریحی و تجاری مساعدت کنند.

وی افزود: بوستان و مسجد آیت‌الله کمالوند در مساحت 18 هزار متر مربع ساخته شده‌ است و مسجد آن 220 متر مساحت داشته و دارای 7500 متر فضای سبز است و در این مجموعه پارکینگ، سرویس‌های بهداشتی و سایر امکانات رفاهی در نظر گرفته شده است. شهردار خرم‌آباد یادآور شد: اعتبار اولیه این مجموعه 350 میلیون تومان بود که از سوی استاندار لرستان تأمین می‌شد و در ادامه شهرداری خرم‌آباد نیز 450 میلیون تومان هزینه کرده است و همچنین زمین احداث این مجموعه توسط منابع طبیعی استان اهدا شده است.

زمین شهرداری عیدی فضای سبز مسجد معاون سیاسی منابع طبیعی نماینده ولی فقیه وزارت کشور وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر