کد خبر: 210928 A

فرمانده نیروی انتطامی فارس:

اقتدار ما مبتنی بر قانون و مشروعیت است و تلاش می‌کنیم که این اقتدار مبتنی بر رفتار ایجابی و آموزش باشد و تا آنجا که بتوانیم سلبی عمل نکنیم.

فرمانده نیرو انتظامی فارس گفت: به مناسبت هفته ناجا، ۵۰۰ برنامه در استان فارس اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، احمدعلی گودرزی که در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقتدار ما مبتنی بر قانون و مشروعیت است و تلاش می‌کنیم که این اقتدار مبتنی بر رفتار ایجابی و آموزش باشد و تا آنجا که بتوانیم سلبی عمل نکنیم.

وی تصریح کرد: اقتدار را بیشتر در جهت افزایش سرمایه اجتماعی دنبال خواهیم کرد چراکه هدف این است که امنیت و آرامش به جامعه بازگردد.

گودرزی به‌روز شمار هفته ناجا اشاره کرد و گفت: هفته نیرو انتظامی از دوشنبه ۱۴ مهرماه با شعار پلیس تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار آغاز می‌شود و در روز ۲۰ مهر با شعار آموزش همگانی، پیش‌بینی و پیشگیری اجتماعی به کار خود خاتمه می‌دهد.

وی عنوان کرد: برگزاری همایش شب خاطره، راه‌اندازی مسابقات تیراندازی، برگزاری مراسم زیارت عاشورا و کوه‌پیمایی، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، حضور کارشناسان انتظامی در مدارس، اجرای مسابقات ورزشی، اجرای طرح مردم یاری در مناطق محروم با همکاری کمیته امداد ازجمله برنامه‌های این هفته است.

وی اضافه کرد: برای نخستین بار در کشور دانشگاه علمی و کاربردی ناجا در شیراز افتتاح خواهد شد که رشته حقوق در بخش‌های مختلف و رشته‌های دیگر مربوط به نیرو انتظامی ازجمله مباحثمورد تدریس در این دانشگاه است.

استان فارس امنیت و آرامش تیراندازی جامعه جانبازان حقوق خانواده سرمایه قانون کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر