کد خبر: 182387 A

فرماندار خرامه:

اگر بخواهیم برای جامعه ورزش شهرستان تصمیم‌گیری کرده و مسائل و مشکلات آنها را مورد پیگیری قرار دهیم فقط مشکلات را مطرح نکنیم. بلکه در کنار آن راهکارها را پیشنهاد دهیم.

فرماندار خرامه گفت: سند چشم انداز ورزش شهرستان باید هرچه سریع‌تر تدوین شود.
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، احسان خازن در دومین جلسه کارگروه ورزش و جوانان اظهار داشت: اگر بخواهیم برای جامعه ورزش شهرستان تصمیم‌گیری کرده و مسائل و مشکلات آنها را مورد پیگیری قرار دهیم فقط مشکلات را مطرح نکنیم بلکه در کنار آن راهکارها را پیشنهاد دهیم.
وی افزود: به منظور یافتن راه حل منطقی و دست یافتن به توسعه مطلوب در امر ورزش باید از نظرات قشر ورزشکار و راهکارهایی که جهت بهبود این امر ارائه می‌دهند آگاه شویم.
رئیس کارگروه ورزش و جوانان شهرستان بیان داشت: لازمه کاهش آسیب‌های اجتماعی برنامه‌ریزی ویژه در امور ورزشی و تفریحات سالم جوانان است.
خازن یادآور شد: ورزشکار با اخلاق، با تأسی از دین مبین اسلام تاثیرگذارترین تبلیغ اسلامی را می‌تواند داشته باشد.
وی از ورزشکاران خواست تا انرژی و پتانسیل خود را صرفا در ورزش استفاده کرده و در زمینه مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی شهرستان نیز مشارکت داشته باشند.
فرماندار خرامه تاکید کرد: اگر هدف یک ورزشکار صرفا برد یا باخت باشد نتیجه آن سقوط اخلاقی و بازماندن از مشارکت جمعی در امور مربوط به جامعه خواهد بود.
در ادامه این جلسه امین ایزدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در خصوص مشکلات، برنامه‌های هیأت های ورزشی، تقویم اجرایی سال ۹۳ و عملکرد سه ماهه اول این هیأت‌ها گزارشی ارائه کرد و سپس رؤسای هیأت‌های ورزشی به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.
در دومین جلسه کارگروه ورزش و جوانان که به ریاست فرماندار و با حضور اعضا و رؤسای هیأت‌های ورزشی شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزار و مقرر شد در جلسه بعد سند چشم‌انداز شهرستان در خصوص ورزش قرائت شود و مطالب آن پیگیری گردد و رؤسای هیأت‌های ورزشی گزارشی از عملکرد و پیشرفت هیأت خود ارائه دهند و برنامه‌ریزی خود را بر اساس وضعیت موجود اعلام کنند.
اجرای طرح تعاملی در خصوص توسعه ورزش شهرستان فی‌مابین اداره ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، نیروی مقاومت بسیج و شهرداری و مهیا کردن زمینه تشکیل مجمع خیرین ورزش در شهرستان توسط اداره ورزش و جوانان از دیگر مصوبات جلسه بود.

اداره ورزش و جوانان انرژی تقویم جامعه دین مبین اسلام رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان روابط عمومی سند چشم انداز مشکلات ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر