کد خبر: 157767 A

عضو جبهه پایداری:

هدف جبهه پایداری در مجلس آینده شورای اسلامی این است که انقلابیون و صالحان امور ممکلت را برعهده بگیرند / شایعات شایعه سازان و مخالفان برای این جبهه معنایی ندارد.

عضو جبهه پایداری تاکید کرد که انحلال این جبهه کذب محض بوده و مخالفان و شایعه سازان از ابتدای تشکیل این جبهه تاکنون چنین شایعاتی را در جامعه منتشر نموده و می نمایند.

به گزارش ایلنا، " ستار هدایتخواه " در گفت و گو با خبرنگاران در حسینیه امام علی(ع) شهرک امام حسین(ع) یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبر انحلال جبهه پایداری شایعه ای بیش نیست و این جبهه نسبت به گذشته پایدارتر خواهد بود و به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه اساس جبهه پایداری با هدف تبیین و تشریح مبانی و گفتمان انقلاب، امام و رهبری شکل گرفته است، اظهارداشت: جبهه پایداری با هدف این گفتمان ها شکل گرفته و فعالیت آن تنها فعالیت سیاسی و یا حضور در انتخابات ها نیست.

نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی افزود: مخالفان شکل گیری جبهه پایداری از ابتدای فعالیت این جبهه همواره دست به شایعاتی زده و در آینده نیز خواهند زند اما این شایعه سازان بدانند جبهه پایداری یک گفتمان انقلابی بوده و هست و منحل نخواهد شد.

هدایتخواه از برگزاری نشست های مستمر و دائمی جبهه پایداری در نقاط مختلف کشور خبرداد و تصریح کرد: این نشست ها بطور مرتب و هفتگی است.

وی گفت: مبنای جبهه پایداری آیه شریفه " ان الذین قالوا ربنالله ثم استقاموا " است و بطور حتم پایدارتر از گذشته فعالیت و گفتمان خود را ادامه می دهد.

عضو جبهه پایداری درپاسخ به این سوال که این جبهه در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی آیا فعالیت سیاسی خواهد داشت؟ ادامه داد: فعالیت سیاسی یکی از اهداف جبهه پایداری است و بدون شک برای حضور انقلابیون و صالحان در مجلس آینده کوتاهی نخواهد کرد.

هدایتخواه افزود: هدف جبهه پایداری در مجلس آینده شورای اسلامی این است که انقلابیون و صالحان امور ممکلت را برعهده بگیرند و شایعات شایعه سازان و مخالفان برای این جبهه معنایی ندارد.

وی مهمترین دلیل شایعه سازی علیه جبهه پایداری را ترس مخالفان سیاسی دانست و بیان داشت: این جبهه با قوت و توان بیشتر در عرصه های فرهنگی و سیاسی حضور خواهد داشت.

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم شورای اسلامی گفت: جبهه پایداری هر روز تحت القاب و عناوین مختلف مورد هجمه مخالفان خود است و این هجمه ها برای ما بی اهمیت بوده و هست.

امام حسین امام علی امام و رهبری انتخابات مجلس جامعه جبهه پایداری شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مجلس شورای اسلامی مجلس هشتم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر