خبرگزاری کار ایران

| 14:09   
کد خبر : ۱۳۹۸۲۹۵

حضور ۱۲ نماینده از آذربایجان غربی در بازی‌های آسیایی هانگژو

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اشاره به حضور پررنگ نمایندگان استان در بازی‌های آسیایی هانگژو نظیر مسابقات پیشین گفت: در سال جاری نیز ۱۲ نماینده از استان در این بازی‌ها حضور داشته و با حریفان به رقابت خواهند پرداخت.

حضور ۱۲ نماینده از آذربایجان غربی در بازی‌های آسیایی هانگژو

به گزارش ایلنا، سجاد بیرامی با بیان اینکه در بازی‌های آسیایی هانگژو ۱۲ نماینده از استان حضور خواهند داشت افزود: از این تعداد، ۱۰ نفر ورزشکار و ۲ نفر نیز درقالب مربی و آنالیزور رشته‌های مختلف ورزشی هستند.

وی اضافه کرد: از ۱۰ ورزشکار حاضر، سه نفر در رشته والیبال، ۲ نفر در رشته قایقرانی و یک نفر در هرکدام از رشته‌های کبدی، شمشیربازی، اسکیت، فوتبال و پاراتنیس روی میز در هانگژو به رقابت می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه میثم صالحی، محمدرضا حضرت پور و محمدرضا، ولی زاده نمایندگان آذربایجان غربی در قالب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های والیبال بازی‌های آسیایی هستند، اظهار کرد: در رشته قایقرانی هم فاطمه مجلل و رضا قهرمانی در این رقابت‌ها حضور دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ادامه داد: حسن جانفشان در پاراتنیس روی میز، محمدرضا شادلو در کبدی، علی پاکدامن در شمشیربازی، آزاد همتی در اسکیت، محمد عمری در فوتبال از این استان در هانگژو حضور خواهند داشت.

بیرامی گفت: امین علی اکبری به عنوان آنالیزور تیم ملی والیبال و کاوه موسوی به عنوان مربی در رشته دوومیدانی از آذربایجان غربی، تیم‌های ملی ایران را همراهی می‌کنند.

بازی‌های آسیایی هانگژو از اول تا شانزدهم مهرماه برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز