خبرگزاری کار ایران

| 07:08   
کد خبر : ۱۳۹۷۸۵۹
یک مسئول:

۶ مدرسه روستای طنجور بروجرد تخریبی است و به تعمیر نیاز دارد

مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: هم اکنون ۶ مدرسه روستای طنجور این شهرستان تخریبی است و به تعمیر نیاز دارد.

۶ مدرسه روستای طنجور بروجرد تخریبی است و به تعمیر نیاز دارد

به گزارش ایلنا، نریمان سبحانی نیا در جلسه پروژه مهر در محل آموزش و پرورش بروجرد بر ضرورت آمادگی مدیران در تحقق اهداف پروژه مهر تاکید کرد و اظهار داشت: امیدواریم مدیران مدارس با برنامه‌ریزی صحیح امورات ثبت‌نام دانش‌آموزان و کلاس بندی‌ها و دیگر امورات اجرایی را به موقع انجام دهند.

وی بیان کرد: تلاش مدیران در فضاسازی و بهسازی محیط مدارس برای استقبال از دانش آموزان بسیار مهم و حیاتی است و تحول مثبت و کارآمدی در روحیه دانش آموزان ایجاد می‌کند.

مدیر آموش و پرورش بروجرد افزود: مدیران مدارس باید تلاش نمایند در یک هفته باقی مانده تا پایان شهریور کارهای نیمه تمام مدارس را تکمیل کنند.

سبحانی نیا اضافه کرد: مدیران مدارس با توجه به همزمان شدن آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس توجه بیشتری نسبت به برنامه‌های اجرایی و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جدید را داشته باشند زیرا این موضوع یکی از جلوه‌های تربیت تمام ساحتی دانش‌آموزان محسوب است.

وی ادامه داد: بیش از ۱۰۰ برنامه مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و هنری در هفته دفاع مقدس در سطح ۴۰۰ واحد بروجرد برگزار می‌شود.

مدیر آموش و پرورش بروجرد  گفت: سه واحد آموزشی روستایی و شهری با ۲۰ کلاس درس آماده بهره‌برداری و تحویل به آموزش و پرورش شهرستان است.

سبحانی نیا افزود: عملیات ساخت مدرسه ۹ کلاسه حافظی، مدرسه سه کلاسه روستای گیجالی و مدرسه احسان اله مطیعی پایان یافته و برای سال تحصیلی جدید آماده تحویل به آموزش و پرورش است.

وی اظهار کرد: برای احداث این واحدها بیش از چهار میلیارد ریال توسط وزارت آموزش و پرورش و خیرین مدرسه ساز هزینه شده است.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد بیان کرد: هم اکنون ۶ مدرسه استقلال، هاجر، خیام، ناصرخسرو و مدرسه روستای طنجور شهرستان به دلیل فرسوده بودن تخریبی است که به تعمیر و نوسازی نیاز دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز