خبرگزاری کار ایران

| 17:10   
کد خبر : ۱۳۹۵۵۸۰
معاون استاندار البرز خبر داد؛

هزینه پایه سرویس دانش آموزی ۸۰۰ هزار تومان در ماه است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر اینکه امسال مشکلی در خصوص سرویس مدارس وجود ندارد، گفت: از اسفند ماه سال گذشته ساماندهی سرویس مدارس استان در دستور کار این معاونت قرار گرفته و با همکاری و تعامل مطلوب دستگاه‌های ذیربط برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شد.

هزینه پایه سرویس دانش آموزی ۸۰۰ هزار تومان در ماه است

به گزارش ایلنا از البرز، احمد افضلی با بیان این مطلب در جلسه سرویس حمل و نقل دانش آموزی استان اظهار داشت: بواسطه برنامه ریزی های صورت گرفته بیش از ۱۲ هزار خودرو نسبت به سرویس دهی به دانش آموزان اقدام می کنند.

وی افزود: بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان به صورت میانگین در هر سال حدود ۱۵ هزار نفر به جمعیت دانش آموزی استان اضافه می شود که در صورت تقاضای والدین می توانند برای تسهیل در تردد از سرویس مدارس بر اساس نرخ مصوب اعلامی اقدام کنند.

هزینه پایه سرویس دانش آموزی ۸۰۰ هزار تومان است 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در ادامه سخنان خودد هزینه پایه سرویس دانش آموزی را ۸۰۰ هزار تومان اعلام کرد و یادآور شد: والدین دانش آموزان می توانند در صورت تمایل ضمن هماهنگی با مدیران مدارس از این ظرفیت استفاده کنند.

وی همچنین از پلیس راهور استان خواست در آستانه بازگشایی مدارس بویژه در بازه زمانی ۲۵ شهریور الی ۱۵ مهر ماه ضمن همکاری با شهرداری های استان نسبت به ایمن سازی مدارس و تولید محتواهای آموزشی و ترافیکی، سال تحصیلی ایمنی را برای دانش آموزان استان فراهم کنند.

سرویس دهی رایگان به دانش آموزان استثنایی

بخش دیگری از سخنان افضلی در این جلسه به موضوع پیگیری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای سرویس دهی رایگان به دانش آموزان استثنایی استان اختصاص داشت.

وی در این رابطه نیز خاطر نشان کرد: در حال حاضر در سطح استان البرز ۲۶۰ دانش آموز استثنایی بازمانده از تحصیل شناسایی شده اند که به دلیل مشکلات مالی ترک تحصیل کرده اند.

وی تصریح کرد: در این زمینه از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیگیری های لازم بعمل خواهد آمد تا ضمن تامین منابع مالی مورد نیاز امکان ادامه تحصیل این دانش آموزان فراهم شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز