خبرگزاری کار ایران

| 06:19   
کد خبر : ۱۳۹۵۴۲۵
مدیرکل راهداری استان همدان خبرداد؛

جابه‌جایی بیش از ۱۸ هزار زائر اربعین به پایانه‌های مرزی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از جابه جایی بیش از ۱۸ هزار نفر زائر از مقصد استان همدان به پایانه‌های مرزی مهران و خسروی خبر داد و گفت: از ابتدای طرح اربعین تا جمعه_۱۷ شهریورماه، ۱۸ هزار و ۵۰۰ مسافر از همدان به پایانه‌های مرزی اعزام شدند.

جابه‌جایی بیش از ۱۸ هزار زائر اربعین به پایانه‌های مرزی

به گزارش ایلنا از همدان، مهرداد آهکی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تلاش شبانه روزی کارکنان، فعالان و صنوف حمل و نقل عمومی مسافر استان، ۱۸ هزار و ۵۰۰ زائر عتبات عالیات با ناوگان حمل و نقل عمومی استان به مرزهای مهران و خسروی جابجا شدند.

وی تصریح کرد: این تعداد جابه جایی زائرین به مرزهای مهران و خسروی در قالب ۱۳۵۰ دستگاه ناوگان عمومی (اتوبوس و مینی بوس) صورت پذیرفته است.

آهکی با تأکید براینکه استان همدان بیشترین میزان جابه‌جایی زائران توسط ناوگان حمل و نقل عمومی را داشته است، افزود: تدابیر لازم برای موج بازگشت زائران اربعین اندیشیده شده است و در صورت بازگشت تدریجی تا چهار روز بعد از اربعین نیز ناوگان حمل و نقل عمومی استان همدان در خدمت زائرین خواهد بود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خاطرنشان کرد: تعداد زیادی اتوبوس و مینی‌بوس از پایانه همدان به مرزهای خسروی و مهران اعزام شدند که در بازگشت زائران نیز خدمات رسانی داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز