خبرگزاری کار ایران

| 09:46   
کد خبر : ۱۳۹۵۳۰۵
استاندار البرز:

البرز به هزار مدرسه برای رهایی از مدارس دوشیفته نیاز دارد

استاندار البرز گفت: درصدد هستیم که تا پایان دولت سیزدهم ساخت ۲۰۰ مدرسه را به پایان برسانیم ولی با توجه به نیاز استان، باید احساس مسئولیت بیشتری داشته و این رقم را افزایش دهیم.

البرز به هزار مدرسه برای رهایی از مدارس دوشیفته نیاز دارد

به گزارش ایلنا از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه بررسی روند تحقق اهداف نهضت مدرسه سازی در استان که روز شنبه ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، نیاز البرز به هزار مدرسه برای رهایی از مدارس متراکم و دو شیفته را مورد اشاره قرار داد و خواستار عزم ویژه مسئولان استان در این راستا شد.

وی افزود: در این رابطه شهرستان های کرج و فردیس که دارای متراکم ترین و مهاجرپذیرترین شهرهای کشورهای هستند، نیاز مبرمی به افزایش سرانه ها دارند.

عبداللهی گفت: انتظار می‌رود شهرداری ها از محل تعهدات خود در بخش های مختلف خدماتی، نسبت به تخصیص زمین مناسب برای ایجاد مدارس و اماکن ورزشی داخل و خارج آنها اقدام کنند.

وی افزود: درصدد هستیم که تا پایان دولت سیزدهم ساخت ۲۰۰ مدرسه را به پایان برسانیم ولی با توجه به نیاز استان، باید احساس مسئولیت بیشتری داشته و این رقم را افزایش دهیم.

استاندار البرز گفت: ایجاد چمن مصنوعی ورزشی در مدارس یکی از مهمترین اموری است که باید در کنار نهضت مدرسه سازی دنبال شود.

وی افزود: راه اندازی مسابقات ورزشی محلی با استفاده از فضاهای ورزشی مدارس بویژه در محله های کمتربرخوردار استان و ایجاد شور، نشاط و همبستگی بین اهالی، از جمله اهداف مهم اجتماعی در استان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز