خبرگزاری کار ایران

| 22:34   
کد خبر : ۱۳۹۴۸۶۷
در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

مظنون به قتل نزاع مسلحانه مختار بویراحمد در بازداشت است

۱۲ نفر در بازداشت هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که مظنون به قتل حادثه تلخ کشته شدن یکی از جوانان منطقه مختار بویراحمد اکنون در بازداشت نیروی انتظامی است.

مظنون به قتل نزاع مسلحانه مختار بویراحمد در بازداشت است

سیدجواد هاشمی‌مهر در گفت و گو با ایلنا از یاسوج از بازداشت ۱۲ نفر از شرکت کنندگان اصلی در نزاع مسلحانه روز دهم شهریورماه جاری در منطقه مختار بویراحمد خبرداد و اظهارداشت: دستگیرشدگان از هر دو گروه شرکت کننده در این نزاع هستند.

وی گفت: مظنون اصلی قتل جوان کشته شده در این حادثه تاسفبار نیز در بین بازداشت گان بوده اما تا مشخص شدن نتیحه نهایی پیگیری های کارشناسی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی باید منتظر ماند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که قاتل اصلی قتل اتفاق افتاده در این حادثه ار سوی نهادهای ذیصلاح هنوز اعلان نشده  و  گفته شده که یکی از بازداشت شدگان مظنون به قتل است و به همین خاطر اکنون نمی توان به قطعیت گفت این مظنون،  قاتل است.

هاشمی‌مهر با تقدیر از ساکنین در منطقه مختار، بزرگان، معتمدین، ریش سپیدان و جوانان، از آنان مُصرانه خواست آرامش را در این منطقه حکمفرما و مطمئن باشد تمامی اقدامات لازم جهت برقراری عدالت از سوی نهادهای نظارتی انجام می شود.

به گزارش ایلنا،  مقتول درگیری مسلحانه در منطقه مختار بویراحمد، “هادی جعفری”، ۲۲ ساله، مُجرد و دارای شغل مکانیک بوده در محدوده روستای فیروزآباد با سه شلیک گلوله اسلحه کلاشینکف متاسفانه کشته شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز