خبرگزاری کار ایران

| 10:33   
کد خبر : ۱۳۹۳۹۰۴
مدیر کل کار البرز تاکید کرد؛

لزوم کاهش زمان رسیدگی در هیئت‌های تشخیص و حل اختلاف کارگری

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با حضور سرزده در ادارات شهرستان‌های فردیس و جنوب کرج، ضمن دیدار با رئیس و کارکنان ادارات، در جلسات هیئت حل اختلاف و تشخیص اختلافات کارگری و کارفرمایی دو شهرستان حاضر و بر روند رسیدگی دعاوی نظارت کرد.

لزوم کاهش زمان رسیدگی در هیئت‌های تشخیص و حل اختلاف کارگری

به گزارش ایلنا از البرز، عبدالله دارایی با حضور در شهرستان‌های فردیس و جنوب کرج، در جلسات رسیدگی اختلاف کارگری و کارفرمایی حل اختلاف و تشخیص، ضمن نظارت بر روند رسیدگی به دعاوی بر ضرورت دقت و سرعت در رسیدگی در هیئت‌های تشخیص و حل اختلاف تاکید کرد.

دارایی در این نظارت گفت: اعضای هیئت رسیدگی کننده ضمن اینکه باید تمام دقت لازم در بررسی‌های خود را در قضاوت عادلانه و منطبق با قانون در نظر بگیرند، کاهش زمان رسیدگی و جلوگیری از اطاله دادرسی در اولویت باشد.

دارایی در ادامه گفت: باید با مدیریت درست جلسات، اطلاع رسانی‌های مناسب برای زمان‌های رسیدگی به دعاوی و پیگیری حضور به موقع طرفین دعوا از اطاله دادرسی جلوگیری شود. به هیچ وجه نمی‌پذیریم مراجعین به دلایل مختلف در ادارات اجرایی معطل شوند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی در این بازدید، ضمن گفت‌وگو با کارکنان شهرستان‌های فردیس و جنوب کرج، مسائل آنان را بررسی و در برخی موارد دستورات رسیدگی صادر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز