خبرگزاری کار ایران

| 02:59   
کد خبر : ۱۳۹۳۱۱۵
در ماه جاری؛

برای پنج پزشک متخلف در قزوین پرونده تعزیراتی تشکیل شد

رئیس شعبه چهار تعزیرات حکومتی قزوین گفت: با تشدید نظارت بر مراکز درمانی در ده روز نخست شهریورماه در تعزیرات حکومتی قزوین برای پنج پزشک، پرونده تخلف تشکیل شده است.

برای پنج پزشک متخلف در قزوین پرونده تعزیراتی تشکیل شد

به گزارش ایلنا، جعفر جان‌احمدی با اعلام این خبر گفت: با تشدید نظارت‌ها و در سرکشی به مراکز بیمارستانی، بهداشتی، درمانی به شش مطب پزشک سرکشی و برای دو پزشک متخصص داخلی زنان به دلیل دیافت وجه اضافه و یک پزشک عمومی برای نداشتن پروانه کار، پرونده تخلف تشکیل شد.

رئیس شعبه چهارم تعزیرات حکومتی قزوین افزود: نسبت به حقوق همه شهروندان مسئولیم و با هر آنچه سلامت همگانی به ویژه بیماران را به خطر اندازد به شدت برخورد می‌کنیم.

وی با اشاره به پیامدهای تخلف واحدهای درمانی که پروانه کار ندارند نسبت به اقدام به گرانفروشی، تقلب، دریافت پول بیش از نرخ‌های مصوب پزشکی یا دریافت وجوه به اصطلاح زیرمیزی هشدار داد.

جان‌احمدی با بیان اینکه روند رسیدگی به تخلفات واحدهای درمانی مانند دیگر صنوف پیگیری می‌شود، افزود: شهروندان در مراکز درمانی و بیمارستانی از پرداخت هرگونه پول اضافه خودداری و در صورت مشاهده تخلف با مراجعه به سامانه www.tazirat135.ir  گزارش خود را ثبت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز