خبرگزاری کار ایران

| 18:36   
کد خبر : ۱۳۹۳۰۳۵
مدیرکل راهداری استان خبر داد؛

جابه‌جایی ۱۲ هزار و ۸۴۶ زائر اربعین با ناوگان حمل و نقل عمومی در قزوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از تردد ۱۲ هزار و ۸۴۶ زائر اربعین از استان قزوین به مرز مهران خبر داد.

جابه‌جایی ۱۲ هزار و ۸۴۶ زائر اربعین با ناوگان حمل و نقل عمومی در قزوین

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، جواد حق لطفی با اعلام این خبر گفت: سفر این تعداد زائر از پانزدهم مرداد ماه سال جاری تا روز نهم شهریورماه در سامانه به ثبت رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اضافه کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین برای تسهیل در تردد زائران، روزانه ۹۰ دستگاه اتوبوس را برای جابه جایی مسافران در نظر گرفته و در صورت افزایش تقاضا، تدابیر لازم برای اعزام اتوبوس های بیشتر اندیشیده می‌شود.

به گفته حق‌لطفی، نرخ بلیت اتوبوس‌های ۴۰ تا ۴۴ نفره برای هر زائر چهار میلیون و ۶۳۰ هزار ریال،‌ اتوبوس‌های ۳۰ تا ۳۳ نفر پنج میلیون و ۷۱۰ هزار ریال و اتوبوس‌های ۲۵ تا ۲۷ نفره نیز ۶ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال است.

این مسئول همچنین ادامه داد: نرخ بلیت‌های اتوبوس از قزوین به مرز مهران در ستاد ساماندهی اربعین حسینی (ع) مصوب و به شرکت‌های حمل‌ونقل مسافری نیز اعلام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین خاطرنشان کرد: ناوگان حمل و نقل استان همچنان آماده جابه‌جایی و ارایه خدمات به زائران به حرم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اجرای طرح اربعین بوده و سامانه تلفنی ۱۴۱ نیز به صورت شبانه روزی آماده ثبت هرگونه شکایت و رخدادی در این خصوص خواهد بود.

گفتی است، سال گذشته بیش از ۱۵ هزار نفر با ناوگان حمل و نقل عمومی استان قزوین برای زیارت اربعین تردد کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز