خبرگزاری کار ایران

| 12:25   
کد خبر : ۱۳۹۳۰۰۵
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد:

پرداخت ۲۳۹۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان گلستانی

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از پرداخت ۲۳۹۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه ضروری، درمانی ، اشتغال و ودیعه مسکن به مددجویان در۵ ماهه نخست سالجاری خبر داد.

پرداخت ۲۳۹۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان گلستانی

به گزارش ایلنای گلستان، عیسی بابایی اظهارکرد: وام‌های ضروری برای حل مشکلات و گره‌گشایی از زندگی مددجویان و نیازمندان پیش‌بینی‌شده است ودر همین راستا در ۵ ماهه نخست سالجاری ۲۳۹۶ فقره تسهیلات با اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد و ۹۸۵ میلیون تومان از محل صندوق امداد ولایت و رسوب اعتبارات به مددجویان تحت حمایت این نهاد وسایر اقشار آسیب پذیر استان پرداخت شد.

وی ادامه داد: تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۵۰ میلیون تومان با کارمزد سه درصد بوده و در ۶ سرفصل تسهیلات کارگشایی، ودیعه مسکن، احداث و تعمیرات مسکن، اشتغال، تسهیلات درمانی و هزینه های دانشجویی به مددجویان و نیازمندان خدمات ارائه می دهد.

وی خاطرنشان کرد: از زمان افتتاح  صندوق قرص الحسنه امداد ولایت در (سال ۹۶) تا پایان سال ۱۴۰۱ بیش از ۴۲ هزار فقره تسهیلات به ارزش۳۲۷میلیارد تومان  به صورت قرض الحسنه به متقاضیان سطح استان پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد گلستان افزود: در سال گذشته هفت هزار و ۴۸۱ فقره تسهیلات به ارزش ۱۰۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان ازمحل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به نیازمندان پرداخت شده است.

وی افزود: تسهیلات قرض الحسنه از طریق رسوب اعتبارات کمیته امداد در نزد  بانک های مهر و رسالت نیز پرداخت می شود و از سال ۹۶ تا کنون، بیش از ۱۶ هزارو ۶۰۰ فقره تسهیلات به ارزش ۱۴۱ میلیارد تومان در قالب قرض الحسنه پرداخت شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز