خبرگزاری کار ایران

| 18:00   
کد خبر : ۱۳۹۲۵۷۰
مدیرکل تعزیرات استان:

یک میلیون قوطی شیرخشک انبار شده در قزوین روانه بازار شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از تسهیل در پخش و توزیع یک میلیون قوطی شیرخشک موجود در انبار یک شرکت بزرگ تولیدی خبر داد.

یک میلیون قوطی شیرخشک انبار شده در قزوین روانه بازار شد

به گزارش ایلنا، علیرضا حسن‌پور با اشاره به موجودی شیرخشک رژیمی و متابولیک در انبارهای یکی از شرکت‌های تولیدی گفت: در ادامه نظارت‌های میدانی با حضور رئیس شعبه تعزیرات حکومتی قزوین و بازرسان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی، میزان تولید و موجودی انبار شرکت تولید مواد غذایی بازرسی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین ادامه داد: در این سرکشی پس از بررسی وضعیت فرآوری، نحوه نگهداری و توزیع فرآورده‌ها بر اساس شیوه نامه‌های صنفی و بهداشتی مقرر شد، یک میلیون قوطی شیرخشک موجود در انبار پس از انجام مراحل قانونی و آزمایش سلامت کیفیت به سرعت روانه بازار مصرف و در اختیار داروخانه‌ها قرار گیرد.

وی بر لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی، قضایی و انتظامی در تامین امنیت غذایی خانواده‌ها تاکید کرده و گفت: نگهداری بیش از حد کالاهای اساسی و تعلل در روند عرضه هیچگونه توجیه قانونی ندارد.

حسن‌پور گفت: سامانه www.tazirat135.ir  تعزیرات حکومتی آماده دریافت و ثبت گزارش‌های مردمی است و این مرجع با متخلفان به سرعت و شدت برخورد قانونی می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز