خبرگزاری کار ایران

| 14:48   
کد خبر : ۱۳۹۱۷۸۰
استاندار قزوین:

حل مشکل زمین‌های عظیمیه بخش مهمی از چالش مسکن قزوین را حل می‌کند

استاندار قزوین گفت: امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده، وزیر راه و شهرسازی دستور نهایی شدن حل مشکل عظیمیه را صادر کند، این منطقه می‌تواند ۴۰۰ هکتار زمین را تأمین و بسیاری از مشکلات موجود را حل کند.

حل مشکل زمین‌های عظیمیه بخش مهمی از چالش مسکن قزوین را حل می‌کند

به گزارش ایلنا، محمدمهدی اعلایی گفت: در استان قزوین ۱۹۴۳ واحد مسکونی افتتاح کردیم که از این تعداد ۴۰۰ واحد آن به صورت خانه‌‌های ویلایی و ۲ طبقه با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است.

استاندار قزوین افزود: بزرگترین مشکلی که با آن مواجه هستیم تأمین زمین برای متقاضیان جدید است که با تلاش‌های صورت گرفته یک‌هزار هکتار در استان خصوصا در روستاها الحاق به بافت انجام گرفته است.

وی بیان کرد: به نظر می‌رسد اگر همراهی بیشتری از سوی سازمان ملی زمین و مسکن اتفاق بیفتد می‌توانیم واحد‌های بیشتری بسازیم، شهرک عظیمیه می‌تواند ۴۰۰ هکتار زمین را تأمین و بسیاری از مشکلات موجود را حل کند، در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته اما لازم است همکاری بیشتری از سازمان ملی زمین و مسکن صورت پذیرد، تا تعداد واحدهای بیشتری در قالب خود مالک در قزوین ساخته شود.

استاندار قزوین بیان کرد: ارائه تسهیلات بانکی در استان وضعیت خوبی دارد و در حال حاضر قراردادهای واحدهای در دست ساخت با بانک‌ها بسته شده و تامین مالی انجام می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز