خبرگزاری کار ایران

| 01:18   
کد خبر : ۱۳۹۱۷۷۸
مدیرکل راهداری استان خبر داد؛

جابجایی ۶ هزار و ۴۷۸ زائر اربعین از لرستان به مرز مهران با ناوگان حمل و نقل عمومی

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان لرستان گفت: از ۲۷ مرداد تا چهارم شهریور ماه، ۶ هزار و ۴۷۸ زائر عتبات عالیات با ناوگان حمل و نقل عمومی استان به مرز مهران جابجا شدند.

جابجایی ۶ هزار و ۴۷۸ زائر اربعین از لرستان به مرز مهران با ناوگان حمل و نقل عمومی

به گزارش ایلنا، مرتضی شیروانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در راستای اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی و تلاش شبانه روزی کارکنان، فعالان و صنوف حمل و نقل عمومی مسافر استان، از  ۲۷ مرداد تا چهارم شهریور ماه، ۶ هزار و ۴۷۸ زائر عتبات عالیات با ناوگان حمل و نقل عمومی استان به مرز مهران جابجا شدند.

وی با بیان اینکه این تعداد زائر در قالب ۳۱۷ سفر با اتوبوس و مینی بوس و سواری کرایه جابجا شده‌اند، افزود: تعداد ۲هزار و ۵۳۵ نفر از زائران با ۷۳ دستگاه اتوبوس، ۳هزار و ۹۰۷ نفر نیز با ۲۳۵ دستگاه مینی بوس و ۳۶ زائر با ۹ دستگاه سواری کرایه به مرز مهران منتقل شده‌اند.

شیروانی بیان کرد: در تعداد سفرهای امسال با ۳۱۷ سفر نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۲۳۲، ۳۷  درصد افزایش و تعداد جابجایی زائرین امسال  با ۶ هزار و ۴۷۸ نفر نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۵ هزار و ۱۷۹ نفر ، ۲۵ درصد افزایش داشته است.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی لرستان تصریح کرد: در حال حاضر گشت‌های راه و ترابری به تعداد ۳۵ تیم به صورت شبانه روزی در پایانه‌های مسافربری و شرکت‌های حمل و نقل مسافر و همچنین در طول محورهای مواصلاتی استان با همکاری پلیس راه حضور داشته و بر روند تردد، ایمنی محورها و نحوه خدمت رسانی به زائران نظارت دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز