خبرگزاری کار ایران

| 01:43   
کد خبر : ۱۳۹۱۲۸۱
وزیر بهداشت در یاسوج خبرداد؛

راه اندازی بیمارستان های مهران و شلمچه برای زائران اربعین

وزیر بهداشت و درمان دولت سیزدهم از راه‌اندازی دو بیمارستان در مرزهای شلمچه و مهران جهت خدمات‌رسانی مناسب به زائران حسینی بدلیل شدت گرما خبرداد.

راه اندازی بیمارستان های مهران و شلمچه برای زائران اربعین

به گزارش ایلنا از یاسوج، "بهرام عین‌اللهی" در حاشیه سفر خود به یاسوج در جمع اصحاب رسانه گفت: ۵۵ درصد زائران از مرز مهران و ۲۵ درصد زائران از مرز شلمچه راهی کربلای معلی می‌شوند و حوزه بهداشت و درمان با راه‌اندازی دو بیمارستان مجهز در این دو پایانه، خدمات خوبی به زائران ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه  بیمارستان مهران ظرف ۹ ماه با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان و ظرفیت ۱۵۰ تخت افتتاح و به زائران کربلا خدمت‌رسانی می‌کند، اظهارداشت: ۳۷۰ آمبولانس و ۵۸ اتوبوس آمبولانس با هزار نفر از همکاران وزارت بهداشت از جمله ۱۲۰ پزشک متخصص و عمومی با امکانات خوب، وارد پایانه‌های مرزی شده‌اند و کار خدمت‌رسانی به زائران را انجام می‌دهند.

وزیر بهداشت دولت سیزدهم تاکیدکرد که زائران کربلای معلی در ساعاتی که اوج گرما زیاد است راهپیمایی نکنند که گرمازده نشوند.

عین اللهی در بخش دیگری از سخنان خود از افتتاخ بیمارستان شهرستان بهمئی در سفر هیات دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد در 26 مردادماه امسال خبرداد و یادآورشد: امروز نیز بمناسبت هفته دولت، چندین پروژه در همان مرکز از جمله رادیوتراپی را افتتاح می کنیم.

وی گفت: تمام تلاش مان را بکار می گیریم تا مردم استان کهگیلویه وبویراحمد برای درمان خود از استان خارج نشوند و باید همه امکانات بهداشتی و درمانی در این استان وجود داشته باشد.

به گزارش ایلنا، وزیر بهداشت و درمان دولت سیزدهم برای افتتاح و کلنگ زنی برخی از پروژه های هفته دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز