خبرگزاری کار ایران

| 16:21   
کد خبر : ۱۳۸۹۳۹۸
یک مسئول خبر داد:

برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک در قزوین

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: ششمین نمایشگاه «توانمندی های صنایع کوچک » با رویکرد چاپ و بسته بندی از 31 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صنایع کوچک در قزوین

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رضا صفاری با اعلام این خبر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته صنایع کوچک ششمین نمایشگاه «توانمندی های صنایع کوچک » با رویکرد چاپ و بسته بندی و در قالب اولین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی، تبلیغات و برند سازی از 31 مردادماه لغایت 3 شهریورماه از ساعت 16 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار می شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های مناسب اقتصادی که در عرصه صنعت بسته‌بندی وجود دارد، تصریح کرد: صنعت بسته‌بندی با آمیزه‌ای از درآمدزایی و تخصص قابلیت مناسبی که در توسعه بخش خصوصی دارد، می‌تواند در این صنعت از ظرفیت‌های استان نیز استفاده کند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان بیان کرد: ۵۰ مشارکت کننده برای ارائه تولیدات، محصولات و فناوری های حوزه بسته بندی و تبلیغات و برند سازی در این نمایشگاه حضور دارند.

صفاری همچنین از برگزاری هشت کارگاه تخصصی آموزشی و همایش در حوزه های بسته بندی، برندسازی، تبلیغات، شیرینی و باقلوای قزوین در مدت زمان برپایی این نمایشگاه خبر داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز