خبرگزاری کار ایران

| 11:36   
کد خبر : ۱۳۸۹۳۰۴
معاون ارشاد استان خبر داد؛

آغاز ثبت نام اولیه خبرنگاران متقاضی مسکن در خراسان رضوی

معاون امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ثبت نام اولیه خبرنگاران متقاضی مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن از امروز در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان آغاز شد.

آغاز ثبت نام اولیه خبرنگاران متقاضی مسکن در خراسان رضوی

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن سمیع در این خصوص افزود: بر اساس پیش بینی انجام گرفته برای تامین مسکن خبرنگاران از سوی رئیس‌ جمهور و متعاقب آن استانداری خراسان رضوی، اعلام اسامی خبرنگاران واجد شرایط برای دریافت مسکن از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: در فرآیند ثبت نام خبرنگاران در طرح نهضت ملی مسکن، ابتدا متقاضیان توسط ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی احراز هویت شده و فهرست اسامی واجد شرایط از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به اداره کل راه و شهرسازی اعلام می شود.

معاون امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: احراز هویت و ثبت نام اولیه خبرنگاران متقاضی شرکت در طرح نهضت ملی مسکن استان در امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام می گیرد، متقاضیان می‌توانند بدون مراجعه به این ادارات مشخصات خود شامل "نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره شناسنامه و شماره تماس" را به شماره تلفن ۰۹۱۵۵۱۸۳۷۴۹ پیامک کنند تا احراز هویت و ثبت نام اولیه انجام گیرد.

سمیع به خبرنگاران متقاضی شرکت در طرح نهضت ملی مسکن توصیه کرد که شرایط اولیه برای ثبت نام در این طرح را مطالعه کنند و با آگاهی از شرایط اولیه طرح نهضت ملی مسکن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی اضافه کرد: بر اساس پیش بینی های انجام گرفته مسکن خبرنگاران برای متقاضیان در مشهد، شهر گلبهار در نظر گرفته شده است و خبرنگاران شهرستان‌ها نیز می‌توانند از ظرفیت این طرح در نزدیکی محل سکونت خود بهره گیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز