خبرگزاری کار ایران

| 00:34   
کد خبر : ۱۳۸۸۷۵۷
رئیس کمیسیون مالی شورای شهر قزوین:

تدوین اطلس جامع سرمایه‌گذاری شهر قزوین ضرورت دارد

رئیس کمیسیون مالی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری شورای شهر قزوین گفت: وجود طرح و اطلس جامع سرمایه‌گذاری در شهر قزوین راه را برای جذب سرمایه‌گذار و اجرای پروژه‌های متنوع سرمایه‌گذاری فراهم خواهد کرد.

تدوین اطلس جامع سرمایه‌گذاری شهر قزوین ضرورت دارد

به گزارش ایلنا، ولی چگینی گفت: در ادامه روند تدوین اطلس سرمایه‌گذاری بسته‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری تدوین و ارایه خواهد شد و جذب سرمایه‌گذار اتفاق می‌افتد.

رئیس کمیسیون مالی، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری شورای شهر قزوین نبود اطلس جامع سرمایه‌گذاری در شهر قزوین را نشانه بی‌برنامگی ذکر کرد و افزود: با تهیه و تدوین این طرح یک قدم جلوتر خواهیم بود چرا که ظرفیت‌ها برای اجرای پروژه‌ها و جذب سرمایه‌گذار شناسایی شده است.

وی خواستار تقویت نگاه سرمایه‌گذاری توسط مدیران شهری و استانی شد و عنوان کرد: درجهت تسهیل‌گری و جذب سرمایه‌گذار باید نگاه‌های حاکم بر حوزه سرمایه‌گذاری اصلاح شود وگرنه استان رنگ سرمایه‌گذار را نخواهد دید.

این عضو شورای شهر قزوین بیان کرد: وقتی شهرداری در احداث بوستان که از ابتدا تا به انتها صرف هزینه را در پی دارد به دنبال منفعت و سود خود نیست و وظیفه خود می‌داند باید در حوزه سرمایه‌گذاری نیز به دنبال سهم خواهی و سود نباشد و نهایت همکاری را با سرمایه‌گذاران داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز