خبرگزاری کار ایران

| 14:06   
کد خبر : ۱۳۸۸۵۵۹
در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

وضعیت جاده توسکستان به شاهرود بحرانی است

رئیس شورای شهرستان گرگان گفت: وضعیت جاده توسکستان  به شاهرود بحرانی است و هر چند وقت یک بار شاهد تصادفات وحشتناکی هستیم که متاسفانه تعدادی از هم استانی‌ها و مسافران فوت می‌کنند.

وضعیت جاده توسکستان به شاهرود بحرانی است

مصطفی عرب با حضور در خبرگزاری ایلنای گلستان اظهار کرد: توسعه صنعت گردشگری در روستاهای گرگان می‌تواند به گردش اقتصادی و اشتغالزایی کمک کند. روستاهای حاشیه مناطق جنگلی گرگان جاذبه گردشگری دارند و تاکنون از ظرفیت گردشگری روستاهای گرگان به درستی استفاده نشده است.

وی ادامه داد: گردشگری گرگان بدون توجه به ظرفیت روستاها نتیجه خوبی به دنبال نخواهد داشت. توسعه واحدهای بومگردی با حمایت‌های مالی و برنامه ریزی درست، کردشگری گرگان را رونق خواهد بخشید.

وی تصریح کرد: جاده توسکستان به شاهرود به نوعی کریدور شمال به جنوب است و از تمامی کشور از این جاده رفت آمد می‌کنند. هر چند وقت یک بار شاهد تصادفات وحشتناکی در این جاده هستیم و متاسفانه تعدادی از هم استانی‌ها و مسافران فوت می‌کنند.

وی افزود: وضعیت این جاده بسیار بحرانی است و در سال‌های اخیر اقدامات مناسبی برای بهبود این مسیر مهم انجام نشده است. بارها پیگیر موضوع ترمیم این جاده شدیم اما متاسفانه به نتیجه نرسید.

عرب افزود: ورودی و خروجی شهر گرگان همیشه ترافیک سنگین است و متاسفانه در این زمینه هیچ اقدامی صورت نگرفته است. بارها تذکر دادیم که یک اقدام جدی انجام و ترافیک سنگین شکسته شود ولی تاکنون کاری صورت نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: برای رفع مشکل ترافیکی شرق گرگان پیشنهاد دادیم که باید جاده طبیعت گرگان از سمت روستای اوزینه به توسکستان کشیده شود و با این اقدام ترافیک خروجی مسیر شرق گرگان بسیار کم خواهد شد. امیدواریم شهرداری و استانداری بتوانند اقداماتی را در این باره انجام دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز