خبرگزاری کار ایران

| 11:48   
کد خبر : ۱۳۸۵۵۸۰
با حضور رئیس سازمان بورس کشور برگزار می شود؛

برگزاری نخستین همایش تخصصی بازار سرمایه در فارس

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس از برگزاری نخستین همایش تخصصی تأمین مالی طرح های مهم اقتصادی و سرمایه گذاری استان فارس از بازار سرمایه خبرداد.

برگزاری نخستین همایش تخصصی بازار سرمایه در فارس

به گزارش ایلنا، سید مهدی خادمی هدف اصلی از برگزاری این همایش تخصصی را آشنایی شرکت‌های تولیدی و صنعتی استان با روش‌های نوین تأمین مالی و پذیرش در بازار سرمایه عنوان کرد.

وی گفت: تأمین مالی شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های تولیدی و صنعتی استان، پذیرش شرکت‌ها در بازار سرمایه، تأمین مالی پروژه‌های استان و هم اندیشی مدیران استانی با مدیران بازار سرمایه کشور برای حل مشکلات و مسائل حوزه‌ تأمین مالی از مسیر بازار سرمایه از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش در استان فارس خواهد بود.

خادمی ادامه داد: در راستای تامین مالی طرح های اقتصادی و سرمایه‌گذاری استان، همایشی با حضور متولیان اقتصادی و بازار سرمایه و با همراهی شرکت عمران و توسعه فارس با هدف معرفی ظرفیت های بازار با روش نوین جذب و تامین مالی طرح های نیمه تمام استان از طریق جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و بازار سرمایه در فارس برگزار می شود.

جانشین استاندار فارس در کارگروه حمایت از سرمایه گذاری استان افزود: در حال حاضر که به دلایل محدودیت‌های جاری، امکان تامین مالی پروژه‌های سرمایه گذاری از مسیر تسهیلات بانکی و یا فاینانس خارجی به حداقل ممکن رسیده، آشنایی فعالین اقتصادی و بنگاه های تولیدی با روش های نوین تامین مالی از بازار سرمایه به عنوان یک روش علمی و عملیاتی قابل اجرا در استان گام بلند و موثری در گره گشایی از طرح های سرمایه گذاری نیازمند تامین مالی در استان خواهد بود.

خادمی افزود: این همایش فرصت خوبی است تا شرکت‌های بورس و بخش خصوصی ظرفیت‌های خود را عرضه کنند و از این رهگذر بستر تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری و متعاقبا رشد و توسعه اقتصادی استان فراهم شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز