خبرگزاری کار ایران

| 17:39   
کد خبر : ۱۳۸۵۴۶۵
در فارس؛

برخورد شتر با خودرو پیکان بار در جاده ظفرآباد یک کشته برجای گذاشت

برخورد شتر با خودرو پیکان بار در جاده ظفرآباد در استان فارس یک کشته به همراه داشت.

برخورد شتر با خودرو پیکان بار در جاده ظفرآباد یک کشته برجای گذاشت

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز،  رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: ساعت ۹:۴۴ امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز در جریان این حادثه قرار گرفت و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۳ میدان را به همراه گروه امداد و نجات به محل حادثه درجاده نیروگاه (ظفرآباد) اعزام کرد.

هادی عیدی پور افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو پیکان بار در جاده ظفر آباد در حال حرکت بود که ناگهان با یک نفر شتر برخورد و سپس از جاده خارج می‌شود و به علت شدت برخورد راننده به بیرون پرتاب می‌شود.

وی ادامه داد: بر اثر این حادثه راننده خودرو سواری که به علت شدت برخورد از خودرو به بیرون پرتاب شده بود توسط تیم عملیاتی پس از بررسی دقیق محل حادثه به ابتدای جاده انتقال داده شد، متاسفانه راننده خودرو پیکان بار جان خود را از دست داده بود، که توسط تیم عملیاتی به عوامل حاضر در صحنه تحویل داده شد. 

همچنین بنابر این گزارش آتش نشانان بی درنگ پس از استقرار صحیح خودرویی و ایمن سازی کامل محل حادثه، قطع سیستم برق خودرو و پاکسازی محل از حریق احتمالی با توجه به نشت بنزین از خودرو، اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز