خبرگزاری کار ایران

| 03:36   
کد خبر : ۱۳۸۴۴۶۳
دادستان مرکز ایلام خبرداد؛

بازداشت ۵ نفر دیگر از اعضاء اتحادیه مرغداران استان

دادستان مرکز استان ایلام از بازداشت ۵ نفر دیگر از اعضاء اتحادیه مرغداران استان در ادامه رسیدگی به پرونده عوامل فروش وتوزیع خارج از شبکه نهادهای دامی خبر داد.

بازداشت ۵ نفر دیگر از اعضاء اتحادیه مرغداران استان

به گزارش خبرنگار ایلنا از ایلام، عبدالوهاب بخشنده با اعلام این خبر گفت: دادستانی در راستای وظایف و مسئولیت های نظارتی و مبارزه با فساد در درون دستگاه ها در ادامه رسیدگی به پرونده فساد اتحادیه ذکر شده پنج نفر دیگر از اعضاء آن بعد از تکمیل روند تحقیقات در شعبه بازپرسی تفهیم اتهام و با قرار قانونی روانه زندان شدند.

دادستان مرکز استان ضمن تقدیر از همراهی و اعتماد مردم افزود: به منظور اجرای عدالت، رعایت حقوق حقه مردم و مبارزه جدی با فساد وفق قوانین مربوطه مخصوصا در دستگاه های دولتی و اجرایی اقدام می کنیم که این یک وظیفه قانونی و خواسته به حق مردمی است.

بخشنده تاکید کرد: پیگیری و رصد حقوق عامه، نظارت و مقابله با فساد سازمانی جز وظایف ذاتی دادستانی در راستای تحقق عدالت بوده و کلیه همکاران قضایی، اداری و ضابطان در همین مسیر باید حرکت کنند.

دادستان مرکز استان در پایان افزود: توسعه حقوق شهروندی و افزایش سرمایه اجتماعی قوه قضاییه در دادستانی بعنوان پیشانی عدالت که جز، اولویت ها و ضرورت های اجتماعی جامعه هم است با اجرای قانون و عدالت محوری و اعتماد و همکاری مردمی قابل دستیابی خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز