خبرگزاری کار ایران

| 09:12   
کد خبر : ۱۳۸۴۳۱۷
در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

کُشته شده ناآرامی‌های دهدشت در درگیری حضور نداشته و شهید است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، یکی از کشته شدگان اعتراضات و نآرامی‌های شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در شب سی و یکم شهریورماه سال گذشته را شهید این ناآرامی‌ها خواند.

کُشته شده ناآرامی‌های دهدشت در درگیری حضور نداشته و شهید است

"سیدجواد هاشمی مهر" در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: براساس شواهد و مُستندات موجود، "مهرداد بهنام اصل" یکی از کُشته شدگان اعتراضات و ناآرامی‌های شب سی و یکم شهریورماه سال گذشته، بیگناه کشته شده که به همین دلیل عنوان شهادت به وی داده شد.

وی با بیان اینکه در روز سیزدهم مردادماه امسال نیز حُکم شهادت شان با حضور اینجانب و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی تقدیم خانواده وی شد، اظهار داشت: در ناآرامی‌های شهریورماه سال گذشته دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه 2 نفر کشته، تعدادی بازداشت و به برخی از اماکن دولتی خسارت وارد شد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد هم پیشتر تاکیدکرد که یکی از کُشته شدگان اعتراضات در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه که در روز اول اعتراضات متاسفانه کُشته شد، بی‌گناه بود.

"سردار پاسدار حمید خرمدل" در نشستی با اصحاب رسانه در محل ساختمان شهید سلیمانیِ سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان نشست تبیینی در روز بیست و نهم آذرماه سال گذشته، با اشاره به اعتراضات رخ داده در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در روز اول اعتراضات و کُشته شدن 2 نفر در آن اعتراضات، اظهار داشت: یکی از این افراد کاملاً بی‌گناه بود و در درگیری حضور نداشته است.

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز